Lief van je, maar het geeft niet hoor, zand erover, even goede vriendenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:46 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Sorry Marrije, ik zal het nooit meer doen![]()
Klaar![]()
Nu kan ik met een gerust hart mijn wintergarderobe uit gaan breiden en ook nog even zonnebrand kopen.
Ze blijkt toch niet one of them te zijn, maar een gemene intrigante. En ze krijgt haar verdiende loon want ze wordt veranderd in een human chicken en tentoongesteld.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:43 schreef Gert het volgende:
Het houdt júist op als het spannend wordt! Hoe loopt het af? Rost ze die dwerg van tafel af?
Vetel eens lief, want ik herken er toch altijd wel een paar, maar ik kon er weinig vinden ?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
, al die VOLlertjes die elkaar daar vinden, een paar rare klonen erbij en je hebt echt een Freakshow waar zelfs Tod Browning nog jaloers op zou zijn.
Ik geloof best dat de zaak niet liep, ik geloof ook dat ze heimwee had. Ik geloof ook dat Huub niet wilde verhuizen en later opeens wel en dat het toen niet meer hoefde van Claire. Maar ik denk ook dat Claire al die tijd al ongelukkig was met Huub en dat is dan eigenlijk de werkelijke reden voor de scheiding, als je het mij vraagt.quote:
Vast wel.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:26 schreef Copycat het volgende:
Ik geloof dat er nog wel wat apen uit mouwen gaan komen.
Dacht ik ookquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:20 schreef Jian het volgende:
[..]
Vetel eens lief, want ik herken er toch altijd wel een paar, maar ik kon er weinig vinden ?![]()
Jij, de bitsjes, Eva, Nizno, Toverheks. Uit het blote hoofd. Dat zijn toch allemaal VOLlers, of heb ik die associatie gewoon gelegd?quote:
Los van het feit dat ik mezelf niet beschouw als toebehorend aan een bepaald forum, maar dat terzijde, mag je mij best als zodanig kwalificeren als jij dat wilt, je weet wie ik daar ben, maar Eva, Ninzo, Toverheks, zijn mij onbekend en dat meen ik. Ik zou echt en eerlijk niet weten wie dat op Vol moeten zijn ?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij, de bitsjes, Eva, Nizno, Toverheks. Uit het blote hoofd. Dat zijn toch allemaal VOLlers, of heb ik die associatie gewoon gelegd?
Dat kan altijd natuurlijjk, maar het is niet zo dat ik het stijltje dan herken, dus prominent zullen ze daar niet aanwezig zijn.. Kijk users als PB, TB, 5thencounter die kan ik allemaal herleiden en zelfs Bommels hangt daar regelmatig rond, maar wat je zegt het is best mogelijk, al geloof ik het niet echtquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:06 schreef Copycat het volgende:
Wellicht dat ze daar onder een andere naam opereren, dunno.
Nee, dat ben ik. Ik heb een account op VOL, vanaf die tijd dat het hier soms in de soep liep, technisch en af en toe kijk ik er nog wel eens, maar posten doe ik eigenlijk nooit.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:13 schreef Jian het volgende:
Dat kan altijd natuurlijjk, maar het is niet zo dat ik het stijltje dan herken, dus prominent zullen ze daar niet aanwezig zijn.. Kijk users als PB, TB, 5thencounter die kan ik allemaal herleiden en zelfs Bommels hangt daar regelmatig rond, maar wat je zegt het is best mogelijk, al geloof ik het niet echt![]()
Ik heb ook wel eens een Copycat zien inloggen overigens, maar da's vast een andere
Dat dacht ik eerlijk gezegd ook, maar ook daar kan ik me vergissen natuurlijkquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:13 schreef Marrije het volgende:
Ik dacht dat Eva, Ninzo en Toverheks van NL kwamen. Maar ik kan ernaast zitten hoor
Waar anders?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
We gaan 't hier toch niet opeens over RLS's hebben he.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |