Ben ik net van mn winterdepressie af krijg ik weer jeuk aan mijn pisbuiskankerquote:Op maandag 12 oktober 2009 14:40 schreef yvonne het volgende:
[..]
Jij bent Unox-leverancier?
Ik móet gewoon in een bb topic gepost hebben, no matter what.
Pisbuiskanker alaaf![]()
Boeren voorwaartsch!
het is geloof ik in oost-europa geschoten.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:32 schreef Bosbeetle het volgende:
Er zijn vast mensen die het weten maar in nederland is er toch geen open lucht tomatenteelt ? of heb ik het verkeerd.
quote:Ik zou bij deze graag even klagen over de reclame voor biologische tomatensoep. Hierin schetst u het beeld dat biologische teelt minder werk voor de boeren impliceert. En u zet hierin uw tomaten telers neer als een stelletje luierikken. Ik ben van mening dat u hier een schandelijke karikatuur van boeren neerzet. Ook het feit dat u nederlandse boeren in open veld met tomaten laat staan geeft een erg vertekend beeld, aangezien tomatenteelt in nederland alleen maar in kassen plaatsvind. Ik zou u willen advieseren iets respectvoller om te gaan met de boeren die voor u werken.
'tomaten telers', 'luierikken', 'nederlandse', 'nederland', 'plaatsvind', 'advieseren'.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:49 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb ze het volgende berichtje gestuurd
Ik zou bij deze graag even klagen over de reclame voor biologische tomatensoep. Hierin schetst u het beeld dat biologische teelt minder werk voor de boeren impliceert. En u zet hierin uw tomaten telers neer als een stelletje luierikken. Ik ben van mening dat u hier een schandelijke karikatuur van boeren neerzet. Ook het feit dat u nederlandse boeren in open veld met tomaten laat staan geeft een erg vertekend beeld, aangezien tomatenteelt in nederland alleen maar in kassen plaatsvind. Ik zou u willen advieseren iets respectvoller om te gaan met de boeren die voor u werken.
in 3 seconden getypt, in een ultra klein invoer schermpje, plus typlepra en chronisch spellingstekortquote:Op maandag 12 oktober 2009 14:53 schreef LambertoBava het volgende:
[..]
'tomaten telers', 'luierikken', 'nederlandse', 'nederland', 'plaatsvind', 'advieseren'.
Fail.
Dan had je het eerst hier neer moeten zetten, zodat je die achterlijke fouten eruit had kunnen halen alvorens het als bericht te sturen naar Unox.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:55 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
in 3 seconden getypt, in een ultra klein invoer schermpje, plus typlepra en chronisch spellingstekort
vind ik het nog redelijk gedaan.
Het gaat niet om het niet kloppende. Maar het gaat hiet om het totaal vertekende beeld dat ze geven van hun eigen werknemers, en vooral het eerste stuk van de reclame komt zeer informatief over en klopt van geen kant.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:54 schreef jpg97 het volgende:
Ja dat had ik inderdaad met die coca cola zero reclame
Ik in de supermarkt zo'n flesje in mijn hand, maar geen lekker wijf dat op me afkomt
Ook geen helicopter die me kwam halen zodat ik ( zodra de supermarkt zou exploderen ) hangend aan een touw weg kon vliegen
NIETS VAN DIT ALLES. In plaats daarvan liep ik de supermarkt uit met dat flesje, komt de kassahoer achter me aan "of ik dat flesje nog even wilde afrekenen"
Stomme-niet-kloppende-reclame-boodschappen![]()
Alsof ze er wat mee doen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:56 schreef LambertoBava het volgende:
[..]
Dan had je het eerst hier neer moeten zetten, zodat je die achterlijke fouten eruit had kunnen halen alvorens het als bericht te sturen naar Unox.
Het gaat dus blijkbaar over spanjequote:Op maandag 12 oktober 2009 14:58 schreef Yozzz het volgende:
Ook grappig dat lieveheersbeestjes de enige insecten zijn in Nederland
Als je bericht in foutloos Nederlands is, kunnen ze je daar tenminste niet op pakken.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:57 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Alsof ze er wat mee doen.(alsof ze er meer mee zouden doen als er geen spelfouten in zouden staan)
Stuur dan zelf ook even een berichtje. Als iedereen het hier nou doet misschien komt dat nog een beetje overquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:00 schreef LambertoBava het volgende:
[..]
Als je bericht in foutloos Nederlands is, kunnen ze je daar tenminste niet op pakken.
Het gaat er toch gewoon om dat ze geen gif over die tomaten spuiten en het daarom dus biologische tomaten zijn, lulletje...quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:57 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Het gaat niet om het niet kloppende. Maar het gaat hiet om het totaal vertekende beeld dat ze geven van hun eigen werknemers, en vooral het eerste stuk van de reclame komt zeer informatief over en klopt van geen kant.
Inderdaad maar niet elke reclame zet een misleidend beeld neer van een hele beroeps groep. Kijk karate'ende boeren die lekker de week breken ala. Schaatsende boeren die pindakaas eten prima. Maar boeren die hun vak niet goed uitvoeren ten behoeven van het product gaat mij een stapje te verquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:03 schreef ganzenherder het volgende:
Analyseer je elke reclame op tv op deze manier? Lijkt me niet de enige reclame die geen perfecte weerspiegeling van de werkelijkheid geeft. Hoeft ook niet lijkt me, mensen kunnen ook zelf nadenken.
hehe lekker wijf met een baardjequote:Op maandag 12 oktober 2009 15:04 schreef r3gi3boy het volgende:
TS, je profiel zegt dat je een man bent. Echter zie ik in je fobo alleen maar foto's van een langharige vrouw? Hoe kan dit?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |