Wat kun je daarmee?quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:13 schreef mazaru het volgende:
En ik stond met een pot slakkenslijm in mijn handen, maar die heb ik weer terug gezet.
Dus ik ga morgen weer.
Hebbe, hebbe, hebbe, ik wil het toch eens uitproberen
Dat schijnt een hele goede dag- nachtcreme te zijn.quote:
Weer wat geleerd!quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:24 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat schijnt een hele goede dag- nachtcreme te zijn.
http://mens-en-gezondheid(...)en-wondermiddel.html
meeeeeesterlijk! wahahaquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 11:22 schreef GimmeGore het volgende:
gister voor de verjaardag van een vriend een pluchen gitaar gekocht
Ik krabbel hier ook altijd mee, en helaas zie ik met allerlei dingen ineens het licht en moet ik dus nóg meer hebbenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 11:54 schreef maok het volgende:
Ik moet eens een lijstje gaan bijhouden voor als ik weer bij de action ben. Ik wil de sloffen, halloween spulletjes voor een feestje, een webcam, spulletjes voor actie schoenendoos, paar pakken lessini.
die heb ik ook, van die gestreepte, paars enzo, heel leukquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 18:32 schreef Pannenkoeken het volgende:
Gister bij de action een fleece deken gekocht, voor als de verwarming het weer eens niet doet, lekker warm in een dekentje op de bank
.
Lekker goedkoop dekentje ook.
Die zag ik ook liggen, maar paars staat niet zo mooi in mijn kamer vond ikquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:11 schreef Mirjam het volgende:
[..]
die heb ik ook, van die gestreepte, paars enzo, heel leuk
ik heb er 2quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:13 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Die zag ik ook liggen, maar paars staat niet zo mooi in mijn kamer vond ikdus maar voor de rode met witte stippen gegaan
.
Overweeg nu om er nog eentje te gaan halen, is altijd handig natuurlijk.. Maar misschien wel een beetje overbodig. Twijfels..
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |