En mijn vraag nog even herhalen:
Zink draagt wel echt heel fijn Pvoesss! En hoe kan iemand ooit genoeg hebben van indio's?

Kan iemand even meedenken? Mijn moeder past één dag in de week op. Momenteel zit ik even zonder werk, maar als ik dus weer werk heb past ze één dag op. Nou heeft ze suikerziekte wat heel laat is ontdekt en daardoor heeft ze heel veel last van d'r voeten en ook last van gevoelloosheid. Traplopen is voor haar dus heel lastig, en heeft ze beide handen bij nodig om op te steunen. Met Hannah de trap op of af durft ze dus niet. Eén keer toen het nodig was heeft ze Hannah in de maxicosi gedaan en is zittend tree voor tree d trap af gegaan en zo de maxicosi ook tree voor tree meegenomen

Nou dacht ik eraan haar een keer met de ringsling laten proberen, dan heeft ze haar handen vrij en gaat het misschien beter. Maar mijn kleinsmekker ringsling vind ik nog best lastig aanspannen. Stof die klem zit tussen de ringen enzow. En veel kracht in mijn handen heeft ze ook al niet (ook door de suiker). Dus nu vroeg ik me af of daar nog verschil in zat in ringslings, of andere misschien makkelijker in gebruik zijn?
Maar later dacht ik, misschien is een SSC dan nog wel beter? Maar ja welke dan.... Mijn moeder zover krijgen zo'n ding te ebruiken is één ding, maar een aantal verschillende uitproberen enzow, dat doet ze denk ik niet.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine ©DumboWhile we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.