Het is een voorbeschouwing, als het om 20.00 voetballen is, begint hans kraay toch ook al uren van te voren... om nog maar niet te beginnen over hole in the wall, k2 zoekt k3 en popstars waar sbs iedere avond een programma maakt,: nog 7 dagen tot 'hole in the wall'quote:Op zondag 11 oktober 2009 18:20 schreef Adelante het volgende:
VANAF 20 UUR STELLETJE HOEREN!!!!!
jos en ger zijn koning:quote:Op zondag 11 oktober 2009 18:27 schreef Jor_Dii het volgende:
Mooi overigens dat mijn plaatje van Jos en Ger in de OP is blijven staan
Hij blijft toch wel langskomen in wegmisbruikers?quote:Op zondag 11 oktober 2009 18:33 schreef Loveless85 het volgende:
Koos is trouwens weggepromoveerd
Tijdje terug al eigenlijk
ow, bron? wat doet ie nu dan? wie is nu de king-of-the-roadquote:Op zondag 11 oktober 2009 18:33 schreef Loveless85 het volgende:
Koos is trouwens weggepromoveerd
Tijdje terug al eigenlijk
http://nl.wikipedia.org/wiki/Koos_Speequote:In januari 2009 vertrekt Koos Spee onverwacht als landelijk verkeersofficier en krijgt een bestuursfunctie bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat en het ministerie van Justitie. Hij wordt opgevolgd door Peter Muijen.
tijd dat meneer muijen zijn gezicht laat zienquote:Op zondag 11 oktober 2009 18:36 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Koos_Spee
je weet waar de wiki staat, suc6quote:Op zondag 11 oktober 2009 18:48 schreef Loveless85 het volgende:
HenkieVdV staat dubbel in de OP, en vanaf Mozy loopt het niet meer op alfabet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |