huub heb helemaal niet ontkend dat hij vreemd is gegaan alleen gezegt dat het ons niks aan gaatquote:Op maandag 12 oktober 2009 01:30 schreef sunny16947 het volgende:
Hij heeft hier verklaard dat hij Niet vreemd is gegaan. Kreeg een lading stront over zich heen waar de honden geen brood van lusten. En werd natuurlijk niet geloofd.
Claire heeft in boulevard bevestigd dat Huub niet vreemd is gegaan. Maar dat wordt ook niet geloofd.
Dus heeft het dan nog zin om hier te posten?
Ik denk dan dat voorlopig zwijgen verstandig is.
Gouden Kooi Huub ruziet met politiequote:Op maandag 12 oktober 2009 01:11 schreef jeweltje het volgende:
Maar ff serieus, er was toch al eerder sprake van geweld?? Met die getuigen wat ik las in dat steegje? Er was toch ook iets in spanje met die blauwe ogen??? Iemand die foto nog? Had claire niets??
Foto's en download (klik op foto)video's .quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:14 schreef ingBB5 het volgende:
hoi ik zal even wat duidelijker zijn,want begrijp mezelf niet eens!! Ik ben ingrid, ex-bewoonster van BB5 en ben op deze site terecht gekomen...leuk!!!
Nou had ik een vraagje...weten jullie misschien waar ik nog leuke fotos of beeldmateriaal kan ophalen van mijn periode in het huis????
Thanks alvast xxx
ing (die blonde die de hele dag zat te duimen op de bank!!!)
ben benieuwt of ingrid dit bedoelt en wat ze er van vindquote:Op maandag 12 oktober 2009 03:28 schreef spapaars het volgende:
[..]
Foto's en download (klik op foto)video's .
http://www.the-site.dk/
http://rapidshare.com/fil(...)idShower-John_DK.asf
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 oktober 2009 03:05 schreef peeet1 het volgende:
[..]
Gouden Kooi Huub ruziet met politie
Gouden Kooi Huub ruziet met politie
[ afbeelding ]
http://www.telegraaf.nl/p(...)den_Kooi_Huub__.html
Ja, als dat scheidingstopic nou gewoon opengebleven was, dan had het oeverloze gespeculeer daar mooi gekund....quote:Op maandag 12 oktober 2009 01:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Het eerste de beste scheidingstopic werd al gelijk gemerged met het mediatopic, dus ik heb er alle vertrouwen in
Aangepast.quote:Op maandag 12 oktober 2009 04:00 schreef peeet1 het volgende:
[..]
ben benieuwt of ingrid dit bedoelt en wat ze er van vind![]()
quote:Op maandag 12 oktober 2009 03:05 schreef peeet1 het volgende:
[..]
Gouden Kooi Huub ruziet met politie
Gouden Kooi Huub ruziet met politie
Even bijschrift: Hier was Claire niet bij. Het was een avond in Apeldoorn na afloop van een vader en zonen/vrienden avond. Aantal jongeren belaagde Huub en vriend Bas. Huub legt op zijn Huubs uit dat zij niet de schuldige zijn.
[ afbeelding ]
http://www.telegraaf.nl/p(...)den_Kooi_Huub__.html
Huub en Claire betrokken bij ruzie in Spaanse disco
http://www.telegraaf.nl/p(...)Spaanse_disco__.html
claire en jaap en huup met een blauwe oog in het vliegtuig terug van spanje volgens jaap heeft claire huub geslagen![]()
Huub heeft dat wel degelijk ontkent hier op fok. Er was nog hilariteit omdat hij het verkeerd had geschreven. Wat juist op een bekentenis leek. Het woordje niet verkeerd geplaatst.quote:Op maandag 12 oktober 2009 03:01 schreef peeet1 het volgende:
[..]
huub heb helemaal niet ontkend dat hij vreemd is gegaan alleen gezegt dat het ons niks aan gaat
en claire heeft het ook niet ontkend
kijk nog meer eens goed naar het filmpje
Ik wens ze allemaal sterkte toe !!quote:heftig weekend gehad, veel reacties overal, maar hoop dat mensen begrijpen dat we omwille van Sophie dit prive houden.Zij is 't belangrijkst
14 minutes ago from web
quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:42 schreef Gert het volgende:
Helaas, de scheiding tussen H&C werd geen eigen topic waard gevonden. En daarna is dat topic wéér met 'media' gemerged en nu zijn we weer terug bij af.
Dus: aktie mislukt. Nu nog weer terug naar het "10 jaar"-topic is ook niet te verkopen. Dus ga maar weer je gang hier, maar probeer slowchat en onderling gesneer te vermijden, dan mag het vast wel open blijven.
Begrijpt Huub dan echt niet dat dit soort publieke berichtjes juist olie op het vuur is? Of snapt ie dat misschien juist al te goed?quote:
eens, ik zou alles zeggen, of helemaal niets, nergens.quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Begrijp Huub dan echt niet dat dit soort publieke berichtjes juist olie op het vuur is? Of snapt ie dat misschien juist al te goed?
We willen het privé houden, maar dat zet ik wel om de haverklap ergens neer en ook dat het weekend heftig was. Dan kan er weer mooi worden gespeculeerd.
Het lijkt Jaap wel met z'n wel terror/geen terror.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |