http://player.omroep.nl/?aflID=10518614quote:Op maandag 4 januari 2010 10:57 schreef Paul het volgende:
Over welke uitzending praten jullie hier nou
Dacht eerst dat het een oude uitzending betrof, want Johan heeft er in z'n leven wel vaker zó verrot uitgezien. Maar het was gewoon behoorlijk actueel. Ach, dat is die man ten voeten uit, die ziet er de ene keer heel slecht uit en de andere keer eh... minder slecht.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:59 schreef Chooselife het volgende:
Hij ziet er erg slecht uit.![]()
Is de man ernstig ziek?
Erg interessant inderdaadquote:Op maandag 4 januari 2010 11:00 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
http://player.omroep.nl/?aflID=10518614
KRO's Zondagavond Laat.
Alleen Derksen. Geen Gijp, Genee of Hansie die er doorheen praten. Fons stelt de juiste vragen.
leuke uitzending!quote:Op maandag 4 januari 2010 11:00 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
http://player.omroep.nl/?aflID=10518614
KRO's Zondagavond Laat.
Alleen Derksen. Geen Gijp, Genee of Hansie die er doorheen praten. Fons stelt de juiste vragen.
Hij heeft ineens een heel getekend, ongezond gezicht en is niet slank, maar ronduit mager. Dat heb ik nog niet eerder gezien.quote:Op maandag 4 januari 2010 11:01 schreef Stofje het volgende:
[..]
Dacht eerst dat het een oude uitzending betrof, want Johan heeft er in z'n leven wel vaker zó verrot uitgezien. Maar het was gewoon behoorlijk actueel. Ach, dat is die man ten voeten uit, die ziet er de ene keer heel slecht uit en de andere keer eh... minder slecht.
There's only one Johan Derksenquote:Op maandag 4 januari 2010 11:38 schreef Paul het volgende:
Over 5 jaar geen Derksen meer op tv
Dan maar Hugo Borst bij Voetbal International
Dit dus, dat item van Claudia de Breij zag ie er ook slecht uit en kan me een moment herinneren dat DWDD hem opzocht op zijn verjaardag samen met Wilfred, zag ie er ook hondsberoerd uit.quote:Op maandag 4 januari 2010 11:28 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Choose, bij VI (TV) wordt hij altijd gepoederd, dat zal hier wellicht niet gebeurd zijn.
En Tobias Kleuver zijn stiefzoon, om het maar zo even te noemen.quote:Op maandag 4 januari 2010 12:07 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Die Marieke Derksen die in het Kerstnummer stond, is zijn oudste dochter. Lekker ding!
Kerstnummer VI.quote:Op maandag 4 januari 2010 12:10 schreef Omnifacer het volgende:
Pics?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |