Peetquote:
Ik begon het al raar te vinden toen ie Gaby nam in de douche terwijl zijn a.s. vrouw er getuigen van mocht zijn .. Maar ik ben al oudquote:
De wonderen zijn de wereld nog niet uit, maar het kan ook zijn dat Claire het gedrag niet meer pikte, het vrijgezellengedrag en het gezuip.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 18:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Claire zich een slag in de rondte heeft geneukt?
En Heddaquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:02 schreef Suikeroom het volgende:
[ afbeelding ]
Yup Huub & Lieke zijn weer bij elkaar
Ja dat was ze al gewend !quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:03 schreef Deisyy het volgende:
"Als hij vreemd zou zijn gegaan, dan zou het allemaal een stuk simpeler zijn geweest".
Hoezo dat dan? Omdat ze dat dan gepikt had?
Zou dat het danseresje zijn uit DGK waar hij zo verlegen van werd als hij in haar ogen keek?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:01 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Peet![]()
"een zogenaamde vriendin heeft al contact met hem gezocht".
huh
Nah dat was een neukertje. Volgens mij was Hedda belangrijkerquote:
Whahahha, ik durf te wedden van niet.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:02 schreef Suikeroom het volgende:
[ afbeelding ]
Yup Huub & Lieke zijn weer bij elkaar
Neukertje? zou die willen, hij mocht alleen "haar ongestelde bloed likken".quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:05 schreef Soury het volgende:
[..]
Nah dat was een neukertje. Volgens mij was Hedda belangrijker
Kijk maar uit strak vergissen fokkers je weer met een andere bitchquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:06 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Whahahha, ik durf te wedden van niet.
Het kwam op mij over alsof een "ex" weer contact met Huub heeft gezocht. Iemand waarbij het niet alleen draait om vriendschap. Als Sylvia contact met Huub had gezocht, dan had Claire dit toch niet op deze manier hoeven melden?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:08 schreef ThunderBitch het volgende:
Als het Eric niet is, dan misschien Sylvia?
Ik roep ook alleen maar wat. Dit muisje krijgt nog een lang staartje.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:10 schreef pronkjewail het volgende:
[..]
Het kwam op mij over als een "ex" weer contact met Huub heeft gezocht. Iemand waarbij het niet alleen draait om vriendschap. Als Sylvia contact met Huub had gezocht, dan had Claire dit toch niet op deze manier hoeven melden?
Zo is dat.. Ik denk ook dat Amanda er nog het beste er mee afgekomen is.. Een paar uurtjes rond slingeren en de rest van de week shoppen en soms een weekie zon pakken. Zo dom is ze dus echt nietquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:07 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Neukertje? zou die willen, hij mocht alleen "haar ongestelde bloed likken".
Voorlopig doet ze het niet slecht.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:12 schreef Soury het volgende:
[..]
Zo is dat.. Ik denk ook dat Amanda er nog het beste er mee afgekomen is.. Een paar uurtjes rond sligeren en de rest van de week shoppen en soms een weekie zon pakken. Zo dom is ze dus echt niet
En niet zwangerquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 19:13 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Voorlopig doet ze het niet slecht.
Ik gok op drank, geweld en andere wijven.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |