Ik zat er serieus over te denken, maar vond dat weer net te ver gaan, ik wil ze laten schrikken, want ik weet dat ik niet de enige ben bij wie ze dit doenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:16 schreef Metalfrost het volgende:
http://www.cbpweb.nl/indexen/ind_wetten_wbp.stm
Waarom geen echte dagvaarding? Het is geen kutgrap. Ik heb hier eigenlijk geen woorden voor hoe laag het wel niet van die gasten is om zoiets te doen..
Meerdere inbraken van persoonsgegevens. Des te meer redenen om ze voor de rechter te slepen. Vrienden van je zullen ze nooit meer worden, nadat ze zoiets hebben gefliktquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:18 schreef Dusja het volgende:
[..]
Ik zat er serieus over te denken, maar vond dat weer net te ver gaan, ik wil ze laten schrikken, want ik weet dat ik niet de enige ben bij wie ze dit doen
Toch, dat gaat weer net te verquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:20 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Meerdere inbraken van persoonsgegevens. Des te meer redenen om ze voor de rechter te slepen. Vrienden van je zullen ze nooit meer worden, nadat ze zoiets hebben geflikt
Eens. Kloten met iemands persoonsgegevens is geen grapje meer, maar een misdrijf. Zelfs als jij het niet zo erg vind, moet dat soort gedrag niet getolereerd worden. Straks krijgen ze van die grote ego's dat ze het ook bij andere mensen gaan flikken, weet jij veel?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:16 schreef Metalfrost het volgende:
http://www.cbpweb.nl/indexen/ind_wetten_wbp.stm
Waarom geen echte dagvaarding? Het is geen kutgrap. Ik heb hier eigenlijk geen woorden voor hoe laag het wel niet van die gasten is om zoiets te doen..
Geen zin om nieuwe vrienden te zoekenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:24 schreef Apebeer het volgende:
[..]
Gewoon doen. Hoe kun je zulke mensen je vrienden noemen?
Al lang, probleem is, ik weet niet hoe zon officieel ding eruit ziet, de inhoud moet geen probleem zijnquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:27 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
http://www.google.nl/search?hl=nl&source=hp&q=voorbeeld+dagvaarding&meta=&aq=0&oq=voorbeeld+dag
Al eens gezocht?
Deze ben je toch al kwijtquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:29 schreef Dusja het volgende:
[..]
Geen zin om nieuwe vrienden te zoeken
De klacht lijkt me duidelijk?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:32 schreef de_boswachter het volgende:
Ik mis de klacht.
FIETS JOEHOE!!!
Bestel een callgirl en geef adres van die mafketel wat dat bij je doet? ( alleen als ie bij zijn ouders woont).
Kost je wel paar duiten maar je pakt hem
goed terug
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |