NEEquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:57 schreef --Tweety-- het volgende:
Ik loop momenteel stage in Engeland, opzich nix mis mee.
Of de airco zelf neerpleuren bij je baas.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:59 schreef leipeshitouwess het volgende:
Klacht neerpleuren bij je baas
Als dat toch eens kon, tzijn van die enorme apparaten die vastzitten aan het plafond. Blijkbaar heeft de architect van dit gebouw vergeten rekening te houden met het feit dat er onder de helft van deze verdieping een andere afdeling zit, en onder de andere helft dus niet echt zwaar irritant!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:00 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Of de airco zelf neerpleuren bij je baas.
19 graden is meer dan warm genoeg, dan mag inderdaad de airco wel aan.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:57 schreef --Tweety-- het volgende:
KLACHT: airco aan terwijl het maar 19 graden is!
test nu je iq ¤9/weekquote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:20 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
leest lekker met die kutreclame er dwars doorheen
Gelukkig staat die airco ook niet de hele dag aan, maar zodra die aanschiet heb ik de kou in mn nek!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 17:22 schreef Ted_de_Braak het volgende:
Ik ken het, had het op stage ook, kreeg zelfs last van mijn nek / rug. Heb om een andere plek gevraagd, die ik vervolgens kreeg, met een sjaal om werken was ook niks.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |