Mensen die Thirza hetenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:35 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Mensen die zeuren over het gezeur van gezeur
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat een naamquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:39 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Dat zijn er een heleboel hor...
Je hoeft het ook niet te lezen kneusquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:40 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Wat een naamen dan ook nog zo belabberd schrijven
![]()
Er zijn ook een hoop idioten hor...quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:39 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Dat zijn er een heleboel hor...
ok horquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:42 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet te lezen kneus
Dat komt door het kabinet met hun belastingsverhogingen en accijnzen, daardoor houd je geen geld meer over om iets leuks te gaan doenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:40 schreef Esmerallda17 het volgende:
Tsja dat is waar, het leven bestaat alleen nog maar over klagen..
positieve kanten lijken te verdwijnen
joh, je meent hetquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:43 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Dat komt door het kabinet met hun belastingsverhogingen en accijnzen, daardoor houd je geen geld meer over om iets leuks te gaan doen
Maar ik was het aan 't lezen en ik kwam die fout tegen op 't laatste momentquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:42 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet te lezen kneus
Mja !quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:43 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Dat komt door het kabinet met hun belastingsverhogingen en accijnzen, daardoor houd je geen geld meer over om iets leuks te gaan doen
ja, dus...?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:45 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Maar ik was het aan 't lezen en ik kwam die fout tegen op 't laatste moment
Hoezo dom? Hetgeen wat ik bedoel: leg me is uit wat er mis is met mensen die Thirza heten?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:54 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Je bent te dom om het te snappen![]()
Klacht: Domme mensen
Ja ga er gewoon ff keihard op in.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:58 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Hoezo dom? Hetgeen wat ik bedoel: leg me is uit wat er mis is met mensen die Thirza heten?
Klacht: Domme mensen die niet weten wat dom is
Iets met een potquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:58 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Hoezo dom? Hetgeen wat ik bedoel: leg me is uit wat er mis is met mensen die Thirza heten?
Klacht: Domme mensen die niet weten wat dom is
leg jij het dan uit als je denkt dat je het beter weet of hou anders gewoon je smoel dichtquote:Op donderdag 8 oktober 2009 15:59 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja ga er gewoon ff keihard op in.
Dommert
De pot verwijt de ketelquote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:04 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Ow, dus alle mensen die Thirza heten zijn pot?
Het ging net over domme mensen toch?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:04 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
Ow, dus alle mensen die Thirza heten zijn pot?
ow, dus jij bent dom?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:08 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Het ging net over domme mensen toch?_!
Jij ketel!!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:12 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
ja of jij snapt het niet
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 16:02 schreef Black_Horny_Girl het volgende:
[..]
leg jij het dan uit als je denkt dat je het beter weet of hou anders gewoon je smoel dicht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |