Ik vind het erg prettig werkenquote:
Mja, iets zelf bedenken is natuurlijk wel een beetje lastig hè voor Steve Ballmer en zijn vriendjesquote:Op woensdag 11 november 2009 10:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik vind het erg prettig werkeneen hele zooi bij elkaar gejat van mac en linux maar beter goed gejat dan slecht gejat
zeker van die lambiekje rommel ik ga me er niet druk over makenquote:Op maandag 16 november 2009 11:48 schreef SuperWeber het volgende:Die Mexicaanse griep vaccinatietopics....
Mja, het is Lambiekje niet, maar in mindere mate wel vergelijkbaarquote:Op maandag 16 november 2009 12:11 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
zeker van die lambiekje rommel ik ga me er niet druk over maken
Lambiekje zat er ook al. Achja wantrouwen en informatie overload in combinatie met internetzzzzz geeft dit.quote:Op maandag 16 november 2009 13:16 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Mja, het is Lambiekje niet, maar in mindere mate wel vergelijkbaar
Whehehehe...quote:Op maandag 16 november 2009 13:17 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Lambiekje zat er ook al. Achja wantrouwen en informatie overload in combinatie met internetzzzzz geeft dit.
Neh, ik heb het druk momenteel....quote:Op donderdag 19 november 2009 09:25 schreef Bosbeetle het volgende:
Druk topic iedereen winterdepressie?
Hoe zit het nou ook alweer wie gaat waarnaartoe verhuizen?quote:Op maandag 19 november 2009 15:34 schreef Cynic het volgende:
Verhuisdrukte.
En daarmee gepaard gaand internetgebrek.
Nieuw-Amsterdamquote:Op maandag 19 november 2009 16:08 schreef Cynic het volgende:
Mira en ik wonen nu in Nieuw-Amsterdam.
Maar er is gelukkig nog genoeg te doen
Housewarming moet inderdaad wel ja.
Vooral omdat het nogal een koud huis is...
Oude huizen zijn leuk jaren 30?quote:Op maandag 19 november 2009 16:17 schreef Cynic het volgende:
Ja, best ruim. Is een huurhuis, nogal oud ook. Helemaal scheef enzo dus ook
Geen idee eigenlijk.quote:Op donderdag 19 november 2009 16:24 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Oude huizen zijn leuk jaren 30?
Ik had daar laatst nog een gesprek over met iemand dat je je op 18de je daar al oud voeldequote:Op maandag 19 november 2009 16:25 schreef SuperWeber het volgende:
Nieuw A'dam, elk weekend naar het rock cafe in Twins
Glas in lood -- ja ---> jaren 30quote:
Maar volgens mij geldt dat voor elke discotheek.quote:Op donderdag 19 november 2009 16:27 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik had daar laatst nog een gesprek over met iemand dat je je op 18de je daar al oud voeldeHoe zou het nu zijn.
Ok, duidelijk.quote:Op donderdag 19 november 2009 16:28 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Glas in lood -- ja ---> jaren 30
|
|
|
nee
|
niet jaren 30
Ik denk dat het geld voor elke discotheek buiten de grote steden. In utrecht is het bijvoorbeeld prima te doen.quote:Op maandag 19 november 2009 16:28 schreef Cynic het volgende:
[..]
Maar volgens mij geldt dat voor elke discotheek.
Ik was laatst met Chris in Emmen op een maandag en daar waren we ook al de oudste mensen...
quote:Op maandag 19 november 2009 16:29 schreef Cynic het volgende:
[..]
Ok, duidelijk.
Ik denk dat het enige lood in dat huis in de verf zit.
quote:Op maandag 19 november 2009 16:31 schreef Cynic het volgende:
Het concert van Slayer is trouwens ook verschoven....naar maart
Heb ik ook een keer ergens kaartjes voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |