linkquote:Op donderdag 8 oktober 2009 13:01 schreef Tazar_Yoot het volgende:
op Geenstijl waren al genoeg wikipedia links met verklaring
Bronquote:Burgemeester Moskou wil sneeuwvrije stad
Uitgegeven: 3 september 2009 11:41
MOSKOU - De burgemeester van Moskou, Joeri Loezjkov, wil de Russische hoofdstad sneeuwvrij houden door wolken met chemicaliën te bewerken, zodat ze verdwijnen. Dat berichtten Russische kranten donderdag.
Een sneeuwvrij Moskou levert volgens Loezjkov vooral voordelen op voor de miljoenen inwoners, omdat het sneeuwvrij maken van straten drie keer zo duur is als het wolkenvrij maken van de lucht.
Op feestdagen laat hij de wolken al bewerken, zodat er gegarandeerd geen neerslag valt. Dat heeft tot gevolg dat het in de omgeving van Moskou dan juist meer sneeuwt.
Gevolgen
Experts waarschuwen, dat de gevolgen van Loezjkovs nieuwe weerinitiatief niet te overzien zijn.
Loezjkov kwam al eerder met initiatieven om het weer in Moskou te controleren. Zo stelde voor om de lokale weermannen te beboeten voor foute weersvoorspellingen.
İ ANP
Dat zijn geen wetenschappers.quote:Wetenschappers spreken van een paranormale wolk,
Dat dus. Tenzij ze verkeerd vertaald zijn en gewoon bedoelden: "het is geen gewone wolk". Maar goed, dat kan dan dan zelfs een niet-wetenschapper opmerken.quote:
Ziet er inderdaad apart uit.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 13:07 schreef Mirjam het volgende:
ff printscreen gemaakt voor t gemak:
[ afbeelding ]
Dat is een gat geschoten door een HAARP kanon.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 13:20 schreef paulzurrr. het volgende:
OMG ook al in nederland
[ afbeelding ]
http://images.google.com/images?pws=0&q=punch%20hole%20clouds&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=nl&tab=wi
Het is een GAT in de bewolking ....geen wolkquote:Op donderdag 8 oktober 2009 13:14 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Dat dus. Tenzij ze verkeerd vertaald zijn en gewoon bedoelden: "het is geen gewone wolk". Maar goed, dat kan dan dan zelfs een niet-wetenschapper opmerken.
quote:Een ooggetuige ontving, nadat hij navraag had gedaan over deze vreemde wolk, een antwoord van het weerinstituut. Het werd door hen afgedaan als een aanzwellende tornado, die even later weer wegtrok.
En toch is het een veel voorkomend verschijnsel.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:00 schreef Martijn_77 het volgende:
Wazig verschijnsel
Ik moet ff zoeken tussen mijn wolken foto's.quote:Op maandag 26 oktober 2009 13:19 schreef Frutsel het volgende:
Another dradis contact
http://www.rtl.nl/(/actue(...)k-boven-roemenie.xml
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |