Laat eens zien? Helpen we even meequote:Op woensdag 6 juli 2011 22:41 schreef Sannne het volgende:
Door jullie ga ik ineens over het eerste pakje twijfelen!
ik vind heel veel kleuren eigenlijk wel unisex kunnen, van oranje en rood tot zwart en ik vind donkerblauw (of gewoon blauw) eigk ook heel mooi voor een meisje.quote:Op woensdag 6 juli 2011 23:08 schreef Sandous het volgende:
Ik ga binnenkort ook een eerste pakje halen. Heb hier al een nijntje pakje, en nog een witte simpele.
Maar wil toch wel iets liefs/leuks/schattigs/moois. unisex lijkt mij grijs wit wel leuk toch ladiez?
oh ik zie een link met je capslockpost bij de dreumessenquote:Op donderdag 7 juli 2011 08:22 schreef Kleurdoos het volgende:
idd en die je niet gebruikt zet je lekker hier in V&A
en mijn eerste pakje wordt geroggeld![]()
quote:Op donderdag 7 juli 2011 08:28 schreef mignonne het volgende:
[..]
oh ik zie een link met je capslockpost bij de dreumessentoch?
tof!
Aha! ik vind het moeilijk om te bepalen hoeveel 56 pakjes ik nodig heb en hoeveel 62...quote:Op donderdag 7 juli 2011 08:11 schreef Kleurdoos het volgende:
nee t ligt er gewoon aan hoe groot je kindje is bij geboorte..en hoe snel hij/zij verder groeit, kan je geen voorspellingen over doen.
alhoewel, als het je tweede zou zijn evt.
elin was bijv al erg lang bij de geboorte, die was vreselijk rap uit maat 56, maar t merendeel is rond de 50 cm.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 7 juli 2011 08:39 schreef Lijnloos het volgende:
62 kun je net zo goed vragen aan de kraamvisite... dan laat je die zelf liggen en als het nodig is heb je wat gekregen of kun je alsnog wat kopen.
56 kan heel lang mee gaan, of is met een maand te klein, je weet het gewoon niet. Maar bedenk maar zo, een maand heeft 30 dagen, dus wisselen kun je zeker.en dat is iig dus niet de bedoeling bitterendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.want baby's vinden het helemaal niet leuk als je ze constant iets anders aantrekt
Wat leuk!quote:Op donderdag 7 juli 2011 09:14 schreef Sugarsnap het volgende:
Mignonne, mag ik vragen hoe groot de lijsten zijn die je hebt gebruikt? Ik vind het zo'n leuk idee dat ik het schaamteloos van je ga kopieren
duh, daar heb ik zelf niet aan gedacht om een pakje mee te nemen om te passenquote:Op donderdag 7 juli 2011 09:21 schreef mignonne het volgende:
[..]
Wat leuk!
Deze zijn 40 x 50 van de Hema. Ik heb een jurkje meegenomen naar de winkel om hem er een beetje voor te houden om een idee te krijgen van hoe groot de lijst moest zijn.
Nou dan ben je niet alleen hoor, dat heb ik ook.quote:Op donderdag 7 juli 2011 08:36 schreef bitterend het volgende:
[..]
Aha! ik vind het moeilijk om te bepalen hoeveel 56 pakjes ik nodig heb en hoeveel 62...
hou er rekening mee dat het natuurlijk best dik is wat je er tussen propt. Ik heb nu nog dat witte papier gebruikt wat er standaard in zit maar ik denk dat het mooier is met karton erachter, wat je bij bruna ofzo kan kopen van dat dunne karton. Dan golft en bubbelt het niet.quote:Op donderdag 7 juli 2011 09:33 schreef Sugarsnap het volgende:
[..]
duh, daar heb ik zelf niet aan gedacht om een pakje mee te nemen om te passen![]()
Vanmiddag maar eens bij de action struinen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |