Heeft Gerda vast bij de Action gekocht.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:57 schreef Loveless85 het volgende:
En hoe moet dat nou zonder gastendoekjes?
quote:
Nou ja dat eerste vind ik niet zo verwonderlijk, maar dat ze meteen zwanger is wel. Je gaat toch niet meteen kinders nemen met iemand met wie je 3 maanden een relatie hebt ofzo. Zeker als t voor beide net uit is met de ex en zij nog een kindje heeft enzoquote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:48 schreef Natalie het volgende:
Dus hij heeft meteen z'n Jopie erin gehangen, zullen we maar zeggen
Of zij zei: 'Als je me nu geen baby geeft ga ik aanpappen met Wesley Sneijder'
Ik doe niet mee. In de tweede klas van de lagere school (Nu groep 3 ) moesten de meisjes met handenarbeid babysokjes breien. En dan het jaar erop een tas borduren of zoiets ... In de zesde klas (Groep 8) was ik nog met mijn eerste babysokje bezig.quote:
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Whehe, vast zo een Volendamse kassajuf bij de plaatselijke AH:
"Joah, Liza hep al een tijd heul geen OB's gekog."
Ik was ook na zoveel tijd zwanger, is een miskraam geworden.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:49 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou ja dat eerste vind ik niet zo verwonderlijk, maar dat ze meteen zwanger is wel. Je gaat toch niet meteen kinders nemen met iemand met wie je 3 maanden een relatie hebt ofzo. Zeker als t voor beide net uit is met de ex en zij nog een kindje heeft enzo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |