Ik wil hem ook best eerder doen maar dan moet er wel nog iemand meer komenquote:
Daar heb je eigenlijk ook wel gelijk in. Maar ik moet zelf vanavond ook een keer weg dus veel later heeft voor mij ook geen zin en ik moet ook nog eten. Als het er vandaag niet van komt dan doe ik hem morgen wel.quote:Op maandag 19 oktober 2009 16:20 schreef PhysicsRules het volgende:
ik ben er nog een uurtje, daarna ga ik de kleine ophalen en ben de rest van de avond afwezig. 18:00 lijkt me sowieso niet zo'n handige tijd.
Ik heb er nog steeds ééntje klaar staan dus moet even kijken wanneer ik hem online gooi. Ben nu nog op schoolquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 12:49 schreef DaviniaHR het volgende:
Komt er vandaag een nieuwe?
ik ga eerst lunchen met mn zus, maar vanmidag ben ik er wel, hoor!
Of niet natuurlijk als er niemand isquote:
Go!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:25 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Of niet natuurlijk als er niemand is
Vind het wel leuker als er wat meer zijn. Zeker omdat die van mij over het algemeen niet zo ingewikkeld zijn.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:24 schreef ItaloDancer het volgende:
Zet 'm er gewoon een keer op, ik ga niet elke keer melden of ik er ben of niet
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |