Ik denk dat iedereen in de rij staat om te stortenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 10:38 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Nou, ik zie het wel alleen op de specifieke wachtrij pagina. Via die link van jou kom je er denk ik gewoon doorheen.
Maar nog nooit zo iets vaags gezien, een wachtrij om in te loggen zodat je bij je eigen geld kan.
quote:Het onderdeel Internetbankieren op deze website is inmiddels een stuk beter bereikbaar. Toch kan het voorkomen dat u te maken krijgt met een wachttijd.
Momenteel bedraagt de wachttijd voor toegang tot het onderdeel Internetbankieren 6 minuten. U kunt de tijd zien teruglopen op deze pagina. Zodra u aan de beurt bent wordt automatisch het inlogscherm geopend.
Met zo'n mentaliteit loop je natuurlijk nooit binnen he?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 10:56 schreef LXIV het volgende:
In hoeverre zijn die paar miljoen spaargeld nu belangrijk voor de DSB? Ik kan me het niet zo goed voorstellen. Desnoods stort Dirk zelf een paar miljoen bij.
En zulke truuks hebben ze dus bij deze bank. Weet zeker dat een groot deel van de mensen toch afziet van overboeken op deze manier.quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:31 schreef Qwea het volgende:
[..]
"Ja u wilt zeker uw geld opnemen omdat wij zoveel in het nieuws zijn?"
-Ja!
"Maar wij voldoen ruimschoots aan de eisen van DNB en uw geld is verzekerd tot 100.000 euro!"
-Weet ik, toch wil ik het opnemen
"Ik wil u ten zeerste aanraden dat niet te doen"
-Ik wil het opnemen
"Enkel door de berichtgeving?"
-Uhu
"Maar uw geld is gegarandeerd!"
-Ik wil het opnemen
"Ik raad het u af"
-Zucht, nog 1x.. ik wil het NU opnemen.
Nou, toen eindelijk ging die bezig
Klopt de OP niet dan? Daarin zeg je nog dat je door die link te volgen in een wachtrij terecht komt!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:19 schreef LXIV het volgende:
1) Die wachttijd is volkomen kunstmatig. Als je de link uit de OP volgt kom je er op ieder tijdstip meteen.
Nee, daarmee bypass je hem. Dat is natuurlijk heel raar. Het is een puur kunstmatige wachtrij, met het telefoonnummer erboven, om mensen vooral te laten bellen en het uit hun hoofd te kunnen praten. Dat is nu juist de grap.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:46 schreef haatbaard het volgende:
[..]
Klopt de OP niet dan? Daarin zeg je nog dat je door die link te volgen in een wachtrij terecht komt!
Ja, ik snap de grap wel. Maar moet je die OP niet ff aanpassen dan??? Want die beweert nu iets heel anders.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:48 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, daarmee bypass je hem. Dat is natuurlijk heel raar. Het is een puur kunstmatige wachtrij, met het telefoonnummer erboven, om mensen vooral te laten bellen en het uit hun hoofd te kunnen praten. Dat is nu juist de grap.
Je kan natuurlijk ook rtlz mailen, wie weet doen ze er wat meequote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:30 schreef LXIV het volgende:
Toen ik de OP schreef wist ik het nog niet.
Hoelang duurt het trouwens voordat ze bij GS een artikel posten? Ik krijg een lamme vinger van het F5-en. Het is toch best wel smeuig, alhoewel niet zo smeuig als het lekken van de troonrede natuurlijk.
hahahaha...quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:30 schreef LXIV het volgende:
Toen ik de OP schreef wist ik het nog niet.
Hoelang duurt het trouwens voordat ze bij GS een artikel posten? Ik krijg een lamme vinger van het F5-en. Het is toch best wel smeuig, alhoewel niet zo smeuig als het lekken van de troonrede natuurlijk.
Probeer de link uit dit topic: Inloggen bij DSB-bankquote:Op maandag 12 oktober 2009 09:35 schreef pjhu het volgende:
Wie kan er inloggen op de DSB internet site?
Mijn wachttijd blijft meer dan 15 minuten.![]()
Wie is er voorbij dit scherm?
jij bent zeker ook aangesloten bij de stichting hypotheekleedquote:Op maandag 12 oktober 2009 09:53 schreef Revolution-NL het volgende:
Als je slim bent en je geld je lief is open je een rekening bij een andere bank. DSB is binnenkort failliet.
Je geld zal je ongetwijfeld terugkrijgen van de Nederlandse Bank maar daar gaat een tijd overheen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |