JAAAAH!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:41 schreef vaginaleverzakking het volgende:
ik wil best een nieuwe maken
Wat, wat, wát???????quote:Bij een verzakking kan de blaas, het rectum (het uiteinde van de dikke darm) of de baarmoeder via de schede naar buiten zakken.
"Bij 65 procent van alle vrouwen met verzakking ontstaat deze voor 55-jarige leeftijd."quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Die één op de vier, die 25%, dat gaat op voor Huize Zonnerood, afdeling 95+, mag ik hopen?
Brrrrrrrrrrrquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
"Bij 65 procent van alle vrouwen met verzakking ontstaat deze voor 55-jarige leeftijd."
http://www.gezondheidsplein.nl/aandoeningen/167/verzakking.html
kan dus inderdaad.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Brrrrrrrrrrr![]()
(Maar het is technisch gezien dus écht mogelijk dat je rectum via je schede naar buiten komt zetten? Ik probeer het - helaas - voor me te zien, maar het lukt me niet. Gelukkig maar, denk ik...)
WTF.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:32 schreef jacqjacq het volgende:
[..]
kan dus inderdaad.
Mijn oma had het heel extreem (had ook darmkanker dus alles zat al niet zo lekker daaronder),
Ze hebben dat arme mensje uiteindelijk van onderen gewoon dichtgenaaid.
De artsen zeiden nog erg grappig tegen haar: ach mevrouw (ze was 82) dat deel van uw lichaam gebruikt u toch niet meer. Ze kon er nog wel om lachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:21 schreef Merel1808 het volgende:
Ik zag dat ik college had gehad over dit onderwerp, leuke feitjes:
- 40% van de vrouwen heeft een verzakking
- In de VS ondergaat 11% van de vrouwen een operatie vanwege een verzakking
Plaatjes:Die eerste is gewoon een eikel die er anaal ingedrukt is en vaginaal er uit komt zetten, hoax!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Weet je ook weer waar die term 'aanduwen' vandaan komtquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:24 schreef Chai het volgende:
Je kunt het aan de onderkant zien met een spiegel? Maar seks hebben kan vaak nog wel....
Hoe de fuck moet dat als man wel niet voelen.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:21 schreef Merel1808 het volgende:
Ik zag dat ik college had gehad over dit onderwerp, leuke feitjes:
- 40% van de vrouwen heeft een verzakking
- In de VS ondergaat 11% van de vrouwen een operatie vanwege een verzakking
Plaatjes:Ik moest huilenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |