*duimt*quote:Op woensdag 25 augustus 2010 20:03 schreef MarMar het volgende:
Hoe het werkt, de eerste keer doen ze een proefverdoving om te kijken of ze de juiste zenuw kunnen vinden en of het kan werken.
De echte behandeling gaat met hitte, met een naald gaan ze naar de zenuw en door verhitting beschadigen ze dan de buitenkant (het deel wat temperatuurverschil en pijn regelt) en de bedoeling is dan dus dat de zenuw dat niet meer doorgeeft. Ze gebruiken hiervoor contrastvloeistof en rontgen om te kijken of de naald bij de goede plek is.
De zenuw geneest na een aantal maanden weer en dan kan de behandeling herhaald worden.
Of het werkt is idd de vraag, het werkt lang niet altijd, maar ik wil de gok best wagen. Er kleven veel minder bijwerkingen aan dan aan al die pillenrommel die ik slik en de bijwerkingen van een zenuwblokkade zijn niet ernstig en altijd maar tijdelijk, je kan bijvoorbeeld een paar dagen over je hele been geen gevoel hebben en je motoriek een paar dagen een beetje kwijt zijn.
Help me maar hard hopen dat het voor mij wel werkt, ik laat het jullie wel weten.
OMG, ik wil niet weten waar jij die plakkers opdoet!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:13 schreef manda-rijn het volgende:
[..]
oh werkt best, ligt wel aan waar
Amitriptyline heb ik ook wel eens geprobeerd maar de bijwerkingen zijn inderdaad niet mis. Zo vlakte het mijn gevoel bijvoorbeeld nogal uit.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:09 schreef manda-rijn het volgende:
hopen dat het werkt MarMar!
Momenteel slik ik heel sporadisch amitriptyline, tegen de zenuwpijn. Maar dat helpt amper wat en de bijwerkingen zijn best wel erg dat mijn werk eronder komt te lijden. (Extreem droge mond, waardoor ik amper kan praten. Lage bloeddruk waardoor ik bijna iedere keer als ik opsta bijna gevloerd lig en slaperigheid waardoor ik bijna in slaap val tijdens een spreekuur).
Als alternatief hoop ik binnenkort over een TENS-apparaat te beschikken.
Andere orale medicatie wil ik niet meer proberen. Heb ondertussen 10 verschillende soorten pijnmedicatie geprobeerd waarvan maar 3 hielpen tegen de pijn. Van 2 soorten (Oxycontin en morfine) werd ik gigantisch stoned en van fentanyl kreeg ik nare bijwerkingen.
Heel charmant op mijn onderrugquote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
OMG, ik wil niet weten waar jij die plakkers opdoet!
PIJN!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:23 schreef manda-rijn het volgende:
[..]
Heel charmant op mijn onderrugTegen chronische rugpijn door 2 verschillende aandoeningen.
Toen ik hem een keer op mijn schouder deed, voelde ik wat trillen bij mijn maag, en dat is niet voor herhaling vatbaar. Iets met ranzig gevoel en zo
Tegen zenuwpijn.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 21:28 schreef manda-rijn het volgende:
dat is inderdaad niet wat je wiltwaarvoor gebruikte jij hem dan?
gebruikte je 'm wel goed dan?quote:
Ja, maar het werkt niet altijd goed bij iedereen. Ik moest een week met en een week zonder en dan een pijnscore-dagboek bij houden.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:06 schreef Mirjam het volgende:
[..]
gebruikte je 'm wel goed dan?
ik heb er ook lang 1 gebruikt, maar heb nooit pijnen ervaren door het gebruik van de tens
weet zeker dat oxynorm is? Oxynorm is in capsule vorm en werkt binnen 15 minuten, de oxycontin is de tablet vorm er van, die doet 12 uur lang zijn werk.quote:Op zondag 29 augustus 2010 02:07 schreef De_Kardinaal het volgende:
Vorige week had ik een pilletje temgesic op en na een half uurtje werd ik al misselijk, vervolgens één dag ziek ervan. Nu maar een oxynorm tablet geprobeerd. Nu al twee uur op en daarvan alleen een beetje suf geworden. Maandag maar eens een doosje van dat goedje halen bij de apotheek.
nee nooit meer, geen enkele neuroloog durft het aan en ik speel met de gedachten een stichting of iets in het leven te roepen want krijg steeds meer mails van mensen die het ook hebben en vind dat er nu eens echt onderzoek naar moet komen.quote:Op zondag 29 augustus 2010 08:07 schreef Rewimo het volgende:
Jee Anitra. jij bent ook al een tijd aan het sukkelen daarmee hè? Is er nog kans op dat je ervanaf komt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |