Een herhaling dan? Want die serie had ik gister alquote:Op vrijdag 14 januari 2011 14:29 schreef OMG het volgende:
Off the Map werd gisteren na Grey's uitgezonden in plaats van Private Practice. Geen nieuwe aflevering dus.
Season 4, Episode 12 – Aired: 1/13/2011quote:Op vrijdag 14 januari 2011 14:29 schreef OMG het volgende:
Off the Map werd gisteren na Grey's uitgezonden in plaats van Private Practice. Geen nieuwe aflevering dus.
ook debiel dat die ep guides dan wat anders aangevenquote:Op vrijdag 14 januari 2011 15:30 schreef baniekje het volgende:
Ze gaan pas weer verder op 3 februari...
En toch kreeg ik kippenvelquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:09 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Die zelfmoord was ook niet voorspelbaar zeg...
Ik zag het wel aankomen, ineens dacht ik: die gaat zelfmoord plegen! Heel gek eigenlijk. Ik was wel blij dat zelfs in dat laatste briefje er geen sentimenteel 'I love you' in zat.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 13:36 schreef Merel het volgende:
Ach AddisonIk zag het niet aankomen hoor, ik dacht dat ze gewoon opeens vertrokken zou zijn de volgende ochtend. Moest wel een traantje wegpinken.
En wat doet de actrice die Charlotte speelt het toch goed!
Ohja, die zien we nooit meer!quote:
Goedzoquote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:22 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ik ben toch ook maar eens begonnen met PP en inmiddels aan beland bij begin seizoen 3. Heb het topic verder niet doorgelezen aangezien ik achterloop, maar wilde toch even vermelden dat ik het een toffe serie vind!
Ik was dus ook ooit al eens aan de serie begonnen, maar vond het begin niet helemaal super en ben daarom ook na een paar afleveringen afgehaakt. Was ook teveel andere series aan het kijken. Maar aangezien al mijn favo series op dit moment toch eindeloze pauzes hebben, vond ik het een mooi moment om het een kans te geven. En ik ben blij dat ik dat heb gedaan!quote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
GoedzoWord steeds leuker naar mijn mening. Seizoen 1 vond ik het minste ; seizoen 2 al een stuk leuker en seizoen 3 vond ik geweldig. Delen van seizoen 4 die ik gezien heb zijn weer net iets beter.
Zal d'r niet missen, ze wordt boos op Addison als haar er op wijst dat ze haar principes maar even opzij zet als d'r dochter zwanger is, en ze vindt het kut dat iedereen vreemd gaat terwijl ze dan zelf met de vriend van Addison zoent.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:15 schreef Qwea het volgende:
addi
Zou wel zonde zijn als Naomi eruit gaat. Aangezien er tussen haar en addi altijd wel wat is
Maar het zorgt wel voor ":o Wat een kuthoer!" momenten.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 23:28 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Zal d'r niet missen, ze wordt boos op Addison als haar er op wijst dat ze haar principes maar even opzij zet als d'r dochter zwanger is, en ze vindt het kut dat iedereen vreemd gaat terwijl ze dan zelf met de vriend van Addison zoent.
Kansloos.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |