quote:
Of bij de boksbalquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:16 schreef Biels het volgende:
Goh, dat had je niet kunnen zien aankomen. Staat er ook een groepje bij de botsauto's?
quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:16 schreef Biels het volgende:
Goh, dat had je niet kunnen zien aankomen. Staat er ook een groepje bij de botsauto's?
Welke plaats?quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:17 schreef ThePain het volgende:
[..]
nee ik wil gewoon naar de kermis gaan zonder ruzie te moeten krijgen om niks en uitgemaakt voor allochtoon of kanker mocro of turk zomaar
Op je 17e met je vriendinnetje in de botsauto rijden en dan boos worden als iemand je raakt, want je was gewoon aan het cruisen, ouwe.quote:
Nee van die gasten die kwaad op je worden als je tegen ze aan knalt....quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:18 schreef ThePain het volgende:
[..]
ja bots auto gangsters die denken dat ze in een bmw rijden zit zo een mongool met een psp in de bots auto en 1 voet buiten boord hahahah
Jatoggg beentje half naar buitenquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:18 schreef Biels het volgende:
[..]
Op je 17e met je vriendinnetje in de botsauto rijden en dan boos worden als iemand je raakt, want je was gewoon aan het cruisen, ouwe.
On the crip side, want we zijn fucking straat mayn, fuck niet met ons.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:22 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Jatoggg beentje half naar buiten
jewetoggg, wij begrijpen elkaar mattiequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:24 schreef Biels het volgende:
[..]
On the crip side, want we zijn fucking straat mayn, fuck niet met ons.
Boks erop, coke in je airforce, shit moet ook op de kermis gepusht worden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:28 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
jewetoggg, wij begrijpen elkaar mattie
ja he kempi coke in je neusjequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:29 schreef Biels het volgende:
[..]
Boks erop, coke in je airforce, shit moet ook op de kermis gepusht worden.
quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:32 schreef Biels het volgende:
[..]
Kom niet stoer doen vriend, ik breek je, serieus.
En dan al die spange smatjes choppenquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:29 schreef Biels het volgende:
[..]
Boks erop, coke in je airforce, shit moet ook op de kermis gepusht worden.
Aight, heb je gister Jerome nog gezien met Naomi? Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaang!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:33 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
En dan al die spange smatjes choppen
Nee man zat in de shoppaquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:35 schreef Biels het volgende:
[..]
Aight, heb je gister Jerome nog gezien met Naomi? Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaang!
Noh, daar was ik ook nog even. Even die jonko klappen voor je in die zweef gaat toch, jatogjatog.quote:
Hehe, het is echt in iedere stad en/of dorp hetzelfde idd.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:39 schreef Goofisch het volgende:
Dat Marokkaanse tuig altijd bij die boksbal naast de botsauto,s
Respect, tik'm aanquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:40 schreef Biels het volgende:
[..]
Noh, daar was ik ook nog even. Even die jonko klappen voor je in die zweef gaat toch, jatogjatog.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |