Gast... als ik die topics van jou zo bekijk dan kom ik tot de conclusie dat jij zulke problemen hebt... die ga je echt niet oplossen door je penis te vergroten hoor.quote:Op zondag 18 oktober 2009 12:34 schreef tom_das_bom het volgende:
Ik heb een aantal klinieken gevonden waar een operatie mogelijk is. Het nadeel is wel dat ze geen 100% zekerheid bieden van slagen en dat ze ook niet geheel erkend worden.
Ik twijfel er nog over, ik wil toch zekerheid. Daarnaast is het best duur en moet ik waarschijnlijk naar het buitenland. Dus dat maak het best lastig allemaal.
Als hij echt zo klein is dus zeg < 14cm ga dan maar eerst een half jaar jelqen en stretchen om te zien of dat werkt voordat je veel geld gaat uitgeven om in je te laten snijden wat waarschijnlijk ook een litteken op je lul oplevertquote:Op zondag 18 oktober 2009 12:34 schreef tom_das_bom het volgende:
Ik heb een aantal klinieken gevonden waar een operatie mogelijk is. Het nadeel is wel dat ze geen 100% zekerheid bieden van slagen en dat ze ook niet geheel erkend worden.
Ik twijfel er nog over, ik wil toch zekerheid. Daarnaast is het best duur en moet ik waarschijnlijk naar het buitenland. Dus dat maak het best lastig allemaal.
Omdat je fout zat natuurlijkquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:50 schreef Ernemmertje het volgende:
haha oud topic zie ik. ik moest lachen om me eigen posts
Dat is heel simpel. Kerf sneetjes in de schacht van je penis, pak een potje pokon en strooi de pokon over de sneetjes. Het kan in het begin wel even naar aanvoelen, maar als je dit elke week eenmaal doet (gewoon de oude sneetjes weer openhalen) zie je binnen een halfjaar al echt een groot verschil. In de eerste 6 maanden was ik al anderhalf cm gegroeid. Pas je wel een beetje op? Het kan verslavend werken. Niet alleen de pijn voelt op een gegeven moment lekker aan, maar vooral omdat je telkens een grotere piemel wil en daardoor niet kunt stoppen met deze methode. Vooral als je onzeker blijft. Ik ben na anderhalf jaar gestoptquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:29 schreef tom_das_bom het volgende:
Ik zoek een manier om mijn penis te vergroten. Nu ben ik bij de huisarts geweest, maar die zei dat dat niet echt mogelijk is.
Toch zie je vaak reclames van zalfjes en/of apparaten die dit wel kunnen. Ik twijfel nu of ik dergelijke producten zal aanschaffen, omdat ik dus niet zeker weet of het werkt.
Heeft iemand dit ook wel is geprobeerd en zo ja, werkte het?
jij snapt het, maar hoop doet levenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:30 schreef Mirjam het volgende:
[..]
denk nou eens na.
als een specialist zegt dat het niet mogelijk is, maar een reclame wel, wie geloof je dan..?
ik krijg ook 30 mails per dag over blauwe pilletjes, ik koop ze nooit maar ik blijf mailtjes krijgenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:32 schreef tom_das_bom het volgende:
[..]
Ja maar als die producten niet zouden werken, zouden ze toch ook niet verkocht kunnen worden :s
Tja je hebt ook Lusters die geloven in jomandas en chars, terwijl specialisten zeggen dat zulks onmogelijk is. Je blijft er hersenloze sukkels bij hebben.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:30 schreef Mirjam het volgende:
[..]
denk nou eens na.
als een specialist zegt dat het niet mogelijk is, maar een reclame wel, wie geloof je dan..?
Huisarts != specialist. Zo iemand heet een uroloog en die kan je daadwerkelijk vertellen of het kan of niet.quote:Op woensdag 1 september 2010 09:38 schreef Isthisit het volgende:
[..]
Tja je hebt ook Lusters die geloven in jomandas en chars, terwijl specialisten zeggen dat zulks onmogelijk is. Je blijft er hersenloze sukkels bij hebben.
Die kijken teveel porno en denken dat de gemiddelde penislengte 24 cm isquote:Op woensdag 1 september 2010 19:31 schreef Piebe het volgende:
Hoe groot is je penis. Veel jongens denken dat ie van hun te klein is, maar dat valt vaak reuze mee.
TS vragen om de grootte van zijn penisquote:Op woensdag 1 september 2010 19:31 schreef Piebe het volgende:
Hoe groot is je penis. Veel jongens denken dat ie van hun te klein is, maar dat valt vaak reuze mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |