Vréééselijkquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:48 schreef Id_do_her het volgende:
Hier op het werk heb ik ook zoeen achterlijke zitten die iedereen onder de 25 als een aso of minder intelligent wezen ziet.
Moordneigingen soms.
Ja ik ookquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:50 schreef Yi-Long het volgende:
Nooit last van gehad, maar goed, ik heb dan ook een verschrikkelijk lief en beleefd koppie.
Ik heb ook niet echt een crimineel uiterlijk, maar toen ik met een briefje van 10 in mijn handquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:50 schreef Yi-Long het volgende:
Nooit last van gehad, maar goed, ik heb dan ook een verschrikkelijk lief en beleefd koppie.
Die kerel hier ook, spreekt altijd minachtend over jongeren en als er iets op het nieuws is of wat dan ook is het de schuld weer van de jongeren.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:51 schreef Suusje-V het volgende:
Ik heb dat trouwens ook wel vaker gehad, dat oude mensen je héél raar en soms zelfs arrogant aankijken zodra je aardig tegen ze doet. Hallo? Wat verwacht je dan? Dat ik net zo ben als al die crimineeltjes die iedereen verrot schopt als ze hem maar íéts verkeerd aankijken?
Ja precies.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:52 schreef Marijkezwolle het volgende:
Wat ik zelf wel verwonderlijk vind altijd, is dat oudere mensen inderdaad klagen over de jeugd, maar dat ze zelf vaak de grootste aso's zijn. Iedereen moet maar wijken, ze mogen voorkruipen en zwartrijden in de trein... En dat zijn nog maar een paar voorbeelden. Tuurlijk mag iemand klagen als dat terecht is, maar wees dan zelf ook geen aso
Ik woon in Ede, Gelderland.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:53 schreef Hetiszover het volgende:
Ik denk dat het er ook aan ligt waar je woont.
Waar woon je ongeveer TS?
God, wat erg!quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:53 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Die kerel hier ook, spreekt altijd minachtend over jongeren en als er iets op het nieuws is of wat dan ook is het de schuld weer van de jongeren.
"En onze post wordt nu bezorgd door zo'n 18-jarige!!!!111![]()
![]()
"
Serieus, nou en?!!?
Maar dus niet alleen allochtonen; jongeren in het gehéél.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:57 schreef Id_do_her het volgende:
Ouderen zijn vaak ook de mensen die in besloten kring omgaan en dus niet tot nauwelijks in aanraking komen met allochtonen, dan zijn ze ook nog diegenen die altijd hun mening en vooral vooroordeel klaar hebben staan jegens de allochtonen
Voor andere mensen gedachten invullen en daar zo'n conclusie aan verbinden.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:47 schreef Suusje-V het volgende:
Laatst moest ik even naar een winkel die pas om 11u open ging. Nou, ik kwam daar dus iets voor elven aan, en daar stonden een aantal ouwelui ook voor de deur te wachten.
Zo'n man zegt dus tegen een andere oude man "Oh, over 5 minuten gaan ze open.", dus ik kijk hem vriendelijk glimlachend aan en zeg "Oh, nou dan wacht ik nog wel even!".
En die vent kijkt me toch raar aan! Hij zei niet eens wat terug. Volgens mij dacht hij echt "Woow! Een jongere doet beleefd tegen mij! Wat schijnheilig!".
Klinkt ook zeer bekend ja, maar ik doelde meer op allochtone om daar mee aan te geven dat niet alleen jongeren onder vuur liggen bij de ouderen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:00 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
Maar dus niet alleen allochtonen; jongeren in het gehéél.
Ik ben zo Hollands, braaf, en beleefd als 't maar kan. En toch krijg ik telkens rare reacties van verzuurde ouderen als ik langsloop.
Veldhuizen dus. En dat valt best mee met de criminaliteit hoorquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:56 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
Ik woon in Ede, Gelderland.
In principe staat dit bekend als een zwartekousendorp, terwijl dat hartstikke meevalt.
100 jaar geleden was dat misschien zo. Maar het kan natuurlijk ook zijn dat al die bejaarden nog wél zwaar gristenen zijn en daarom hun vertrouwen in de mensheid zijn verloren
Overigens is hier ook een wijk (gelukkig ver van mijn huis) die vol zit met criminele allochtonen. Als je daar alleen al doorheenfietst word je van je fiets afgetrapt en je mobiel en portemonnee gejat.
Idd, er zijn veel ouwe teringmongolen die het voor zichzelf verpesten. Na zo'n laatste ervaring/aanvaring als in de OP kan ik begrijpen dat je begint te twijfelen of je nog wel aardig wil doen tegen bejaarden. Maar goed, ik zie ieder persoon als een individu, m.a.w. ik scheer bejaarden niet over één kam. Feit is wel dat er onder bejaarden nogal wat idioten zitten.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:00 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
Maar dus niet alleen allochtonen; jongeren in het gehéél.
Ik ben zo Hollands, braaf, en beleefd als 't maar kan. En toch krijg ik telkens rare reacties van verzuurde ouderen als ik langsloop.
ja, maar dat heb je in elke laag van de bevolking zitten. idioten heb je er altijd al tussen gehad en juist de idioten onthoud jequote:Op dinsdag 29 september 2009 13:04 schreef GhostfaceKillah het volgende:
[..]
Idd, er zijn veel ouwe teringmongolen die het voor zichzelf verpesten. Na zo'n laatste ervaring/aanvaring als in de OP kan ik begrijpen dat je begint te twijfelen of je nog wel aardig wil doen tegen bejaarden. Maar goed, ik zie ieder persoon als een individu, m.a.w. ik scheer bejaarden niet over één kam. Feit is wel dat er onder bejaarden nogal wat idioten zitten.
De bejaarden van Ede konden dan wel veilig over straat in ieder geval. En er zijn ook hele goede ouderen inderdaad, ik ken zelfs een kerel van 56 die ook van mening is dat er te veel gezeken wordt richting de jongeren en kiest ook altijd de kant van de jongeren in dicussiesquote:Op dinsdag 29 september 2009 12:59 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
God, wat erg!
Ik heb zo'n schijthekel aan dat soort lui![]()
Ik was altijd degene die vroeger op het schoolplein van de basisschool mijn klasgenoten van het hek wegjoeg omdat ze oude mensen die langsliepen aan het treiteren waren. Krijg ik verdomme 10 jaar later gescheld en getyf ervoor terug
Toch wel hulde aan alle lieve oma's en opa's waar je altijd graag bij op bezoek gaat![]()
Ouderdom komt met (geestelijke) gebreken. Daar kan je ook wel een beetje begrip voor tonen. Al hoef je je niet uit te laten schelden natuurlijk. Door jouw houding hebben ouderen moeite met jongeren.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:04 schreef GhostfaceKillah het volgende:
[..]
Idd, er zijn veel ouwe teringmongolen die het voor zichzelf verpesten. Na zo'n laatste ervaring/aanvaring als in de OP kan ik begrijpen dat je begint te twijfelen of je nog wel aardig wil doen tegen bejaarden. Maar goed, ik zie ieder persoon als een individu, m.a.w. ik scheer bejaarden niet over één kam. Feit is wel dat er onder bejaarden nogal wat idioten zitten.
En het belang van jongeren boeit ze niks.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:12 schreef RealZeus het volgende:
Respect voor ouderen heb ik al lang niet meer. Ze fietsen en rijden vaak door rood en als je er wat van zegt heb je een grote bek. Ze menen dat ze overal recht op hebben want ze zijn oud.
En dat doen jongeren natuurlijk nooit.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:12 schreef RealZeus het volgende:
Respect voor ouderen heb ik al lang niet meer. Ze fietsen en rijden vaak door rood en als je er wat van zegt heb je een grote bek. Ze menen dat ze overal recht op hebben want ze zijn oud.
Of die bejaarden gaan eens even bij zichzelf ten rade, aangezien zij toch altijd degenen zijn met de wijsheid en ervaring? Dan mag je na 70/80 jaar toch wel aardig wat mensenkennis hebben...quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:10 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Ouderdom komt met (geestelijke) gebreken. Daar kan je ook wel een beetje begrip voor tonen. Al hoef je je niet uit te laten schelden natuurlijk. Door jouw houding hebben ouderen moeite met jongeren.
Natuurlijk wel, maar daarom vind ik het wel hypocriet van die oudjes om te zeggen dat jongeren geen respect voor ze hebben. Terwijl ze zelf niks beter zijjn.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:13 schreef Soempie het volgende:
[..]
En dat doen jongeren natuurlijk nooit.
Ouderen die geestelijke gebreken hebben zitten in een tehuis daarvoor. En wat zou er mis zijn met mijn houding? Ik wil gewoon normaal behandeld worden; als iemand geestelijk niet lekker is moet hij of zij opgenomen worden.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:10 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Ouderdom komt met (geestelijke) gebreken. Daar kan je ook wel een beetje begrip voor tonen. Al hoef je je niet uit te laten schelden natuurlijk. Door jouw houding hebben ouderen moeite met jongeren.
Als dat gezegd wordt, terwijl er niks van waar is, is het inderdaad hypocriet. Maar zeggen: 'ik heb geen respect meer voor ouderen, want dat hebben ze voor mij ook niet', is ook een beetje kort door de bocht.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:15 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, maar daarom vind ik het wel hypocriet van die oudjes om te zeggen dat jongeren geen respect voor ze hebben. Terwijl ze zelf niks beter zijjn.
Precies. Ik houd enkel rekening met het feit dat ze lichamelijk niet meer zo goed zijn als dat ze vroeger waren, en het feit dat ze vaak wat langzamer zijn in hun denken en doen. Alsof dat wil zeggen dat ze maar asociaal mogen doen tegen iedereen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:14 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Of die bejaarden gaan eens even bij zichzelf ten rade, aangezien zij toch altijd degenen zijn met de wijsheid en ervaring? Dan mag je na 70/80 jaar toch wel aardig wat mensenkennis hebben...
Denken dat je beter bent, specialer bent of meer recht op iets hebt omdat je ouder bent:
Ik heb respect voor iedereen, ongeacht leeftijd. Gelijke monniken, gelijke kappen.
"You don't stop playing because you grow old; you grow old because you stop playing."quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:17 schreef Id_do_her het volgende:
Als ik ouder was zou ik het juist fijn vinden om met 'de jeugd' om te gaan omdat ik van horen zeggen heb dat je jezelf dan ook minder oud gaat voelen.
Anders had hij toch wel netjes en beleefd wat teruggezegd?quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:00 schreef Soempie het volgende:
[..]
Voor andere mensen gedachten invullen en daar zo'n conclusie aan verbinden.
Pas hielp een mocro ons daar nog een auto starten door middel van een startkabel + zijn accu power, wist niet wat me overkwam.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:04 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Veldhuizen dus. En dat valt best mee met de criminaliteit hoorik ken niemand die daar is overvallen of beroofd
Jepquote:Op dinsdag 29 september 2009 13:04 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Veldhuizen dus. En dat valt best mee met de criminaliteit hoorik ken niemand die daar is overvallen of beroofd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |