Er zitten 2 schakels in die je met een klein schroevendraaiertje het schroefje los kan draaien. Schroefje losdraaien schakel er tussen uit en dan weer vastmaken.quote:Op woensdag 30 september 2009 17:26 schreef Semmm het volgende:
Okwaarmee heb jij trouwens die schakeltjes eruit gehaald? met een naald ofzo?
Ik moet 'm ook korter maken maar 1 schakeltje is er al uit (gevallen[China Quality])
De band is geschroeft, dus geen pennen of splitpennen. Ovirgens heeft mijn kermis horloge (die mij 2 euro kostte) zelfs splitpennen. Ik weet dat luxe horloges gewone pennen hebben, maar ik heb alleen van extreme gevallen gehoord dat dat niet goed ging (op de motor, maar op een 2 cilinder motor gaat het ding zoiso kapot).quote:Op woensdag 30 september 2009 17:49 schreef mickeyD het volgende:
dat komt omdat die chinezen splitpennetjes gebruiken ipv echte spies die geblokeerd worden met mini schroefjes.
Welke Dion-ban heb je gekocht? Heb je een linkje? Ik zoek nog een leuke namelijk. Thanksquote:Op woensdag 30 september 2009 18:09 schreef monkeybrain het volgende:
Dion-ban zonnebril binnen![]()
De dion-ban met paarse glazen is echt een mooi ding zeg. De zonnebrillen zijn tot nu toe allemaal wel goed voor de prijs. De pootjes veren naar buiten, het is een soort metaal frame. Hier en daar wat haarkrasjes maar voor dit geld mag je niet klagen.
Mooi dressyquote:Op woensdag 30 september 2009 18:49 schreef Skiet het volgende:
[..]
Welke Dion-ban heb je gekocht? Heb je een linkje? Ik zoek nog een leuke namelijk. Thanks
Ik heb hier ook een blauwe rolax liggen,quote:Op woensdag 30 september 2009 19:51 schreef vinylhits het volgende:
Die rolax wou ik eerst ook kopen maar dacht dat hij er slecht uitzag.
maar aangezien het ook de kans is dat je het logo gewoon echt geprint hebt inplaats van zo'n plakkertje lijkt het me wel wat.
En ook omdat het er toch best goed uit ziet.
Is die voor om je rechterpols? Kan je eens een foto posten waar je hem om hebt?quote:Op woensdag 30 september 2009 20:04 schreef Endurance het volgende:
Vanmiddag gearriveerd:
http://item.taobao.com/au(...)tml?cm_cat=50005700b
Topding
Wel ff iets duurder maar ziet er wel goed uit lijkt me zo.quote:Op woensdag 30 september 2009 20:03 schreef veda het volgende:
[..]
Ik heb hier ook een blauwe rolax liggen,
http://www.dppurchase.com/detail.dp/sku.21938
die is toch een stuk mooier als de 10 euro rolax. Verschil is duidelijk zichtbaar.
Tevens is het model van deze blauwe nieuwer dan die van de 10 euro, maar of dat mooier is is smaak.
Ik heb een uw-boowt van DP. Mooi en goed dingquote:Op woensdag 30 september 2009 21:13 schreef Granaatappel het volgende:
Wel duur die U-Boats om te laten importeren.
Vriend van me was afgelopen zomer in Azië en heeft ook zo'n U-Boat van goede kwaliteit voor 5-10 euro.
Het horloge met de zwarte ernaast:quote:Op woensdag 30 september 2009 20:14 schreef vinylhits het volgende:
[..]
Wel ff iets duurder maar ziet er wel goed uit lijkt me zo.
Heb je misschien eigengemaakte foto's?
Neequote:Op woensdag 30 september 2009 21:41 schreef thijs1994 het volgende:
Ik wil graag deze bestellen:
http://www.dppurchase.com/detail.dp/sku.22050
Hoe moet ik die bestellen? Kan ik die dan betalen met Paypal en hoelang moet ik wachten tot ik hem binnen heb, heb hem namelijk nodig op 14 oktober als het kan.
Kan iemand mij hierbij helpen? Heb namelijk ook al die Jack ofzo gemaild want had 'm ook op taboa gezien en daarom had ik 'm gemaild maar ik krijg geen respons. Kan iemand mij helpen.
Ik dacht dat i-deal alleen in de benelux gebruikt werd... Daarbij is mij verteld dat ideal nog veel meer kosten vraagt voor een betaling dan paypal.quote:Op woensdag 30 september 2009 21:45 schreef Robin-e30 het volgende:
In plaats van www.moneybookers.com waarom niet gewoon I-deal ?
Ik betaal op diverse chinese site's gewoon met ideal zonder problemen.
ING Tancode lijst er bij.
Rabobank: Randomreader.
Gaat prima zonder problemen.
Misschien is dat wel wat voor dealperfect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |