Niet dus, tegen Polen. Tsja dat krijg je met die loting. Duitsland was denk ik wat gunstiger geweest, al moet Nederland in een goede vorm zoals tegen Rusland gisteren echt kunnen winnen. Zaterdag 17.00 uur de afspraak.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:23 schreef Colplay het volgende:
Mooie en belangrijke zege. Nu waarschijnlijk weer tegen Duitsland en niet tegen Italie, die ook erg goed spelen. Nederland - Italie zou een mooie affiche zijn voor de finale.
Heb niet naar het programma gekeken, maar ging er van uit dat de nr. 1 van de ene poule tegen de nr. 2 van de andere poule zou spelen. Wat een vreemde opzet zo.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:25 schreef TheArt het volgende:
[..]
Niet dus, tegen Polen. Tsja dat krijg je met die loting. Duitsland was denk ik wat gunstiger geweest, al moet Nederland in een goede vorm zoals tegen Rusland gisteren echt kunnen winnen. Zaterdag 17.00 uur de afspraak.
Is het ook. Slaat helemaal nergens op en nogmaals een bewijs van incompetentie. Ze zenden het wel live uit op internet, met commentaar van Maarten Tip. Maar goed, ze hadden hier makkelijk ruimte kunnen vinden op één van de drie netten. De voetbalvrouwen kregen hun halve finale wel gewoon op de buis. Nogmaals een bewijs dat koning voetbal regeert bij de NOS en dat is te betreuren.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:33 schreef wokkkel het volgende:
Euhm. De publieke omroep zendt de halve finale en de mogelijke finale niet live uit... Maar in samenvatting laat in de avond! Complete schande!
Helemaal mee eens : "het paste niet in het uitzendschema van de netmanagers" (bron: AD)quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:38 schreef TheArt het volgende:
[..]
Is het ook. Slaat helemaal nergens op en nogmaals een bewijs van incompetentie. Ze zenden het wel live uit op internet, met commentaar van Maarten Tip. Maar goed, ze hadden hier makkelijk ruimte kunnen vinden op één van de drie netten. De voetbalvrouwen kregen hun halve finale wel gewoon op de buis. Nogmaals een bewijs dat koning voetbal regeert bij de NOS en dat is te betreuren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |