Al mijn klassematties ontvangen 93,29 en ik heb 0 euro gestort gekregen, dus vandaar.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:07 schreef boem-dikkie het volgende:
Wat doet dat bedrag er toe in dit topic?
En je prestatie beurs is een bedrag wat je kunt bijlenen. Dit bedrag is afhankelijk van je ouders hun inkomen. Dit bedrag vervalt tevens ook als je je studie behaald binnen het vereiste aantal jaar.
Oké situatie:quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:15 schreef spijkerbroek het volgende:
De IBG stort ook altijd 0 euro op mijn rekening![]()
Then again, ik heb er ook geen recht op. Misschien dat dat er wat mee te maken heeft. Yeah well..
Wat zei de IBG toen je ze belde?quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:16 schreef Diabox het volgende:
Oké situatie:
Ben 18, volg een voltijd studie op een universiteit. Heb dus gewoon recht op die standaard 93,29 shit die iedereen krijgt?
Kan ze niet bereiken in het weekend.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:17 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Wat zei de IBG toen je ze belde?
Je volgt een universitaire studie maar het komt niet in je op in te loggen op de site van de IB-groep?quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:16 schreef Diabox het volgende:
[..]
Oké situatie:
Ben 18, volg een voltijd studie op een universiteit. Heb dus gewoon recht op die standaard 93,29 shit die iedereen krijgt?
In het weekend krijg je ook niks op je rekening gestort. Je had gisteren dus ook al kunnen constateren dat je niks gestort had gekregen en toen opbellen.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:18 schreef Diabox het volgende:
Kan ze niet bereiken in het weekend.
Dat is de aanvullende beurs. Die 93 euro valt onder de prestatiebeurs, en ja, als je daar 0 invult krijg je dus gewoon geen stufi..quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:07 schreef boem-dikkie het volgende:
Wat doet dat bedrag er toe in dit topic?
En je prestatie beurs is een bedrag wat je kunt bijlenen. Dit bedrag is afhankelijk van je ouders hun inkomen. Dit bedrag vervalt tevens ook als je je studie behaald binnen het vereiste aantal jaar.
Ja heb vorige maand mijn overbruggingsbedrag van 101,nogwat gekregen en die maand daarvoor ook, verder heb ik ook gewoon mijn OV-kaart ontvangen en volgens de site is die gekoppeld aan stufi dus hoor ik dat ook te krijgen, verder heb ik ook ingelogd bij IB-groep maar ik kan nergens mijn basisbeurs invullen, alleen prestatiebeurs, of is dit zo gay dat ik dan bij prestatiebeurs 93,29 moet invullen? FFFUUUquote:Op zaterdag 26 september 2009 16:19 schreef snellejelle het volgende:
Heb je überhaupt studiefinanciering aangevraagd?
Heb je vorige maand wel iets gekregen?
Ok, dan weet ik genoeg.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:22 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Dat is de aanvullende beurs. Die 93 euro valt onder de prestatiebeurs, en ja, als je daar 0 invult krijg je dus gewoon geen stufi..
Ze vroegen of ik stufi wou aanvragen, nou is goed, ik zeg doen. Vervolgens vragen ze om hoeveel prestatiebeurs ik wil, nou ik 'n beetje kijken, prestatiebeurs is dus wat je aanvullend op je basisbeurs kan krijgen. Dus ik vul dan 0 euro in, want dat hoeft van mij niet. Vervolgens krijg ik gewoon m'n OV-kaart en heb ik ook mijn overbruggingstoelage gehad dus dan mag ik aannemen dat het goed zit, maar nee, die basisbeurs is dus onderdeel van de prestatiebeurs en moet je dus apart invullen, want het spreekt blijkbaar niet voor zich dat het gros van de studenten die basisbeurs wil, en een minderheid dus niet, dus dat ze beter kunnen vragen of je 0 euro als basisbeurt wil. Iniedergeval, heb er nu 93,29 van gemaakt, slotje.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:27 schreef spijkerbroek het volgende:
Is dit nu het niveau van universiteitsstudenten?
Niet uitzoeken hoe het een en ander zit, maar gewoon klakkeloos aannemen dat het allemaal wel zal kloppen?
Aannamequote:Op zaterdag 26 september 2009 16:31 schreef Diabox het volgende:
nou ik 'n beetje kijken, prestatiebeurs is dus wat je aanvullend op je basisbeurs kan krijgen.
Ergo: niet goed gekeken hoe en wat.quote:maar nee, die basisbeurs is dus onderdeel van de prestatiebeurs en moet je dus apart invullen,
Waarom zou ik op kamers gaan als mijn reistijd 20-25 minuten is, alsjeblieft, vertel het me.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:34 schreef Curri het volgende:
Stakkertjes die thuis wonen en zichzelf student noemen
Studie is easy, heb ik geen succes voor nodig.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:34 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Aanname
[..]
Ergo: niet goed gekeken hoe en wat.
Anyway: succes ermee! (en met de studie)
"ze"quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:31 schreef Diabox het volgende:
[..]
Ze vroegen of ik stufi wou aanvragen, nou is goed, ik zeg doen.
Mensen die de uni doen, hebben geen recht op stufiquote:Op zaterdag 26 september 2009 16:16 schreef Diabox het volgende:
[..]
Oké situatie:
Ben 18, volg een voltijd studie op een universiteit. Heb dus gewoon recht op die standaard 93,29 shit die iedereen krijgt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |