quote:Op zaterdag 26 september 2009 11:32 schreef huuphuup het volgende:
Lekker mannetje Jula![]()
ik zit ook op 5 a 6 voedingen per dag. Ik begrijp niet zo goed waarom het cb zou zeggen dat je het op 8 moet proberen te houden? Ik krijg mn tepel er echt niet tussen gepropt als ze niet wilik krijg dr zelfs niet echt wakker als ze geen honger heeft
er zit hier gemiddeld 5 uur tussen. Overdag ongeveer 4 en 's nachts zo'n 6 uur. Ik zie t probleem ook niet zo.
quote:Op zaterdag 26 september 2009 11:34 schreef Chan het volgende:
Jula wat een lief punkertje heb jeWelkom hier ook nog!
Zweefvliegje wat sneuIk zou niet weten wat je er zo aan kunt doen... Beterschap in elk geval!
Wat fijn al die goed slapende kindjesTimo doet ook erg goed zn best sinds een week ongeveer, hij laat nu na zn laatste avondvoeding er al bijna 7 uur tussen! Alleen jammer dat het dan meestal om een uur of 9 's avonds begint, soms nog eerder
Maar gisterenavond was het kwart voor 10 en toen dus vanmorgen half 5
(hoewel hij om 3 uur al wakker werd, maar genoegen nam met een speen
)
Van de week had hij ineens een dag maar 6 keer gegeten, maar normaal wel 7 keer nog... Ik hou het sinds een tijdje bij in de hoop een ritme erin te ontdekken
quote:Op zaterdag 26 september 2009 11:37 schreef miss_sly het volgende:
OK, ik even nagevraagd aan schaap, die was gisteren mee, en die zegt dat ze dat van die 8 voedingen alleen bedoelde als ze koorts heeft. Ik heb dat zo niet opgepikt, maar kan best zijn dat ze dat heeft gezegd/bedoeld. Dan zou 6 normaal wel goed zijn.
Nou ja, iig groeide ze goed genoeg van die 6 voedingen, dus dat is het probleem nieten idd voeden als ze niet wil, lukt ook echt niet hoor. Die tweede borst bied ik altijd aan, maar die neemt ze echt niet altijd. Soms neemt ze met zo'n schattige blik schuin omhoog die tepel dan wel even in haar mondje, zo van: kijk dan, dat wil je toch he? even sabbelen en dan met zo'n tevreden blik loslaten: jij blij, ik blij, kunnen we er nu mee stoppen?
quote:Op zaterdag 26 september 2009 11:47 schreef Vicky het volgende:
Oehh Tess was vanmorgen een partij chagarijnig zeg.. jammeren/piepen/zeuren/huilen.. en toen kwam de aap uit de mouw... nou ja eigenlijk de stront zat tot op haar rug
Oei lekker zaterdagochtend klusje! Was je vast heeeeel blij mee!quote:Op zaterdag 26 september 2009 11:47 schreef Vicky het volgende:
Oehh Tess was vanmorgen een partij chagarijnig zeg.. jammeren/piepen/zeuren/huilen.. en toen kwam de aap uit de mouw... nou ja eigenlijk de stront zat tot op haar rug
Och ik heb er geen problemen mee..quote:Op zaterdag 26 september 2009 12:54 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Oei lekker zaterdagochtend klusje! Was je vast heeeeel blij mee!
kun je haar niet steeds een paar cm verder opschuiven s nachts tot ze in haar eigen bedje ligt?quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:51 schreef Linda2205 het volgende:
Ze ligt ook niet tussen ons in hoor, ze ligt aan mijn kant, als ze rolt, rolt ze zo d'r eigen bedje in, haha! Hoe oud is jouw kleine Tichi?
Ow, en mogen wij ook in het lijstje? 20 september 2009: Lotte, dochter van Linda2205
Maar jij was zonder kind...ik stond met cosi en kind naast dr...hoe dom kan je zijnquote:Op zaterdag 26 september 2009 17:11 schreef huuphuup het volgende:
Hahaha Linda fijn is dat he?
hier kwam ik thuis uit het ziekenhuis en moest mn lief de auto even parkeren nog, hij zou ook de cosi meebrengen met baby erin. De buurvrouw knikte naar mn buik en zei van ah gos meid is t niet gelukt? hebben ze je weer naar huis gestuurd?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop