Werkloze bejaardenquote:Op vrijdag 25 september 2009 18:46 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Bejaarden en huismoeders kunnen toch best overdag boodschappen doen? Even nadenken was te moeilijk voor je?
Nee. Maar vaak doe ik niet eens de moeite om ze helemaal te regelen dus dan komt het voor dat ik meerdere boodschappensessies achter elkaar 0 op m'n rekest krijg.quote:Op vrijdag 25 september 2009 18:50 schreef dabadbass het volgende:
Jij gebruikt 2 tubes mayo per dag?
Check. Moet je weer op zaterdagemorgen, het enige moment van de week dat je kan uitslapen.quote:
DAT KAN BETER!quote:
Als ik uit de fles drink gebruik ik juist géén glazen hoorquote:Op vrijdag 25 september 2009 18:57 schreef Sigg het volgende:
Ik met brood en met six packs cola blikjes. Ja, blikjes, want ik ben een hardwerkende nederlander, als ik uit fles moet drinken betekent dat dat ik mijn schaarse vrije tijd in het afwassen van glazen moet steken.
Dat dus....quote:Op vrijdag 25 september 2009 19:04 schreef GuidooH het volgende:
Tering, wat een probleem... Werk je ook op zaterdag?Zo niet... Dan haal je er dan een stuk of 20 en dan ben je een jaar klaar.
Slotje?
Jij hebt een "probleem" wij geven je de oplossing.quote:Op vrijdag 25 september 2009 21:03 schreef SpecialK het volgende:
Jullie denken alleen maar in oplossingen.
Ik denk liever in problemen.
Waar slaat dat nou weer op.quote:Op vrijdag 25 september 2009 18:52 schreef dabadbass het volgende:
Feit is wel dat Zaanse natuurlijk de beste isen alleen te koop bij AH
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |