Ik doe het globaal, ik kijk niet op centen maar op euro`s.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:41 schreef sl0apert het volgende:
Ik ben wel heel benieuwd wie van de lezers hier echt nauwkeurig op z'n centen let.
en hoe lang duurt de bevrediging van het hebben van het leuks?quote:Ikzelf heb er nogal moeite mee; als ik iets leuks zie wil ik het zo snel mogelijk hebben.
Geld is belangrijk.quote:Hoe belangrijk is geld voor jou? Is het simpelweg een betaalmiddel of is het voor jou echt een genoodzaakt goed om op normale wijze te kunnen leven? (dit laatste zal voor de meeste zelfstandige mensen gelden)
Als je op eigen benen staat zijn een aantal zaken belangrijkquote:Ik ben hier heel benieuwd naar aangezien ik best een aantal mensen ken die nu op een leeftijd zitten waarin ze toch zelfstandig zouden moeten zijn maar die nogsteeds altijd de handjes uit kan steken bij papa en mama, voor zolang dat maar nodig is.
Ach, je kunt beter rood staan dan krap zittenquote:Op donderdag 24 september 2009 20:47 schreef nattermann het volgende:
Ik krijg mijn maandelijkse loon, maar verdien meer
De getallen op mijn rekening worden elke maand groter. en de getallen zijn roodgekleurd
Dat zou Marco Borsato zingen...quote:Op donderdag 24 september 2009 20:47 schreef nattermann het volgende:
Ik krijg mijn maandelijkse loon, maar verdien meer
De getallen op mijn rekening worden elke maand groter. en de getallen zijn roodgekleurd
Ik weet heel goed hoeveel ik verdien en wat ik uitgeef. Ik heb ook een aparte rekening voor de vaste lasten en m'n dagelijkse boodschappen enzoquote:Op donderdag 24 september 2009 17:41 schreef sl0apert het volgende:
Ik ben wel heel benieuwd wie van de lezers hier echt nauwkeurig op z'n centen let. Ikzelf heb er nogal moeite mee; als ik iets leuks zie wil ik het zo snel mogelijk hebben.
Belangrijk. Ik heb graag mooie en kwalitatief goede spullen, en ik wil ze kunnen kopen als ik dat wil. Gelukkig heb ik genoeg geld om er niet moeilijk over te hoeven doenquote:Op donderdag 24 september 2009 17:41 schreef sl0apert het volgende:
Hoe belangrijk is geld voor jou? Is het simpelweg een betaalmiddel of is het voor jou echt een genoodzaakt goed om op normale wijze te kunnen leven? (dit laatste zal voor de meeste zelfstandige mensen gelden)
Hoe oud ben jij? Ik denk dat er nogal verschil in zit namelijkquote:Op donderdag 24 september 2009 17:41 schreef sl0apert het volgende:
Ik ben hier heel benieuwd naar aangezien ik best een aantal mensen ken die nu op een leeftijd zitten waarin ze toch zelfstandig zouden moeten zijn maar die nogsteeds altijd de handjes uit kan steken bij papa en mama, voor zolang dat maar nodig is.
Dat is ook wel een goeiequote:Op donderdag 24 september 2009 23:32 schreef Ml-etje het volgende:
Komt er een meevaller binnen dan deel ik die door 2; 1= sparen en de rest gaat op
Werkt prima, belastingteruggave in augustus, verjaardagen maar ook rente van bankrekeningen.quote:Op donderdag 24 september 2009 23:41 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Dat is ook wel een goeie
Het een sluit het ander natuurlijk niet uit. Zolang dat 'zo snel mogelijk' niet gelijk staat aan 'nu meteen'.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:41 schreef sl0apert het volgende:
Ik ben wel heel benieuwd wie van de lezers hier echt nauwkeurig op z'n centen let. Ikzelf heb er nogal moeite mee; als ik iets leuks zie wil ik het zo snel mogelijk hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |