De C1000 geeft bij elke 10 euro boodschappen 1 gogo weg, buiten de c1000 staan een kleine groep van ongeveer 20 kinderen te bedelen achter een speciaal gogo-hekwerk.
ELKE keer dat TS de c1000 uit komt springen er een stuk of 5 kinderen voor mijn longboard (TS gebruikt dit als vervoer.) Ik krijg gelijk de vraag als ik gogo's heb, ik zeg NEE. Toch blijven ze nog in de weg staan, zitten aan me etc. (sommige vragen zelfs hoe ik zo goed ben geworden met skateboarden, en of ze volgende keer mijn gogo's mogen. ik antwoord weer met NEE!)
De oplossing, TS had 2 gogo's gekregen, loopt met deze hoe dom ook in zijn hand naar buiten. Het resulteerde ik een omsingeling van schreeuwende dwergen, TS kreeg een idee.
"Wie het snelste om het gebouw rent krijgt ze alle 2!" en alle kinderen waren zo weg, op 3 zielige jochies na die toch al geen kans maakten. Ik gaf ze allebei aan 1 jongen. en vertelde dat hij ze mocht houden. En detail is dat dit jochie toch wel 1 van de zwakkeren uit de groep was, namelijk een halve kop kleiner, een scharminkel, etc.
Het rennende groepje kwam mij tegemoet terwijl ik 20 meter verder mijn huisje binnenging. ik vertelde hun dat ik dat jochie de gogo's had gegeven en dat hij ze aan de winnaar moest geven.
Na het vechtpartijtje hebben ze een gogo-verbod gekregen

en staan er nog maar 2 van die kleuters