Dat ik zie dat dat galgje is, komt niet door je paintskills.quote:
Iedere 3 minuten op de deur kloppen of het nog lang duurt, dat is heel irritant en dan is hij/zij er zo weer uit.quote:Op donderdag 24 september 2009 08:20 schreef Breathtaking het volgende:
Kutwil ik naar de douchen lopen hoor ik net de badkamer op slot gaan en een huisgenoot onder de douche stappen. WAT NU!?!?!?!?
GEFELICITEERD LAMON! JE HEBT EEN NIEUWE SONY LCD TV GEWONNEN!quote:Op donderdag 24 september 2009 08:23 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Dat ik zie dat dat galgje is, komt niet door je paintskills.
Een vrije dag?
Een naaktfoto van Sacha de Boer?
Een wrat op je neus?
Een nieuwe tv?
Da's onaardigquote:Op donderdag 24 september 2009 08:25 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Iedere 3 minuten op de deur kloppen of het nog lang duurt, dat is heel irritant en dan is hij/zij er zo weer uit.
Kom je vast weer te laat op college.quote:Op donderdag 24 september 2009 08:45 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Da's onaardigik heb gewoon gewacht.
niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeequote:
Ik heb geen vriendjesquote:Op donderdag 24 september 2009 10:21 schreef Lamon. het volgende:
Ik was vroeger altijd blij met tussenuren, was gezellig, konden we allemaal wat bijkletsen enzo..
Dan is gaan Fokken in een tussenuur inderdaad het beste dat je kan doen.quote:Op donderdag 24 september 2009 10:25 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Doe is lieeeeef, iedereen kent elkaar al behalve ik!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |