SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
Haha , welke school?quote:Op woensdag 23 september 2009 21:59 schreef Cobratjuh het volgende:
hahafail
bij ons op school liep er ook al 1 met die dingen aan
En dan te bedenken dat ik laatst nog op de radio hoorde, dat het tegenwoordig stukken beter staat met de gemiddelde geestelijke gesteldheid van Nederlandersquote:
en jij zegt dat niet tegen je vriendin dat je ze niet "mooi" vind en dat ze alleen voor vrouwen zijnquote:Op woensdag 23 september 2009 22:03 schreef -_Tommy_- het volgende:
Mijn vriendin loopt te zeuren dat ik ze ook moet kopen... Maar zie dat echt niet zitten!
Toppertje, die vriendin van jouquote:Op woensdag 23 september 2009 22:03 schreef -_Tommy_- het volgende:
Mijn vriendin loopt te zeuren dat ik ze ook moet kopen... Maar zie dat echt niet zitten!
de enige echte Jezus nike'squote:Op woensdag 23 september 2009 22:03 schreef Coco-Coco het volgende:
ik vind jullie smaakloos
Jullie dragen vast dit
[ afbeelding ]
Jij bent zeker zo'n idioot die met elke achterlijke trend meeloopt?quote:Op woensdag 23 september 2009 22:03 schreef Coco-Coco het volgende:
ik vind jullie smaakloos
Jullie dragen vast dit
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja wel, maar je snapt ook wel dat dit niet helemaal werkt...quote:Op woensdag 23 september 2009 22:05 schreef Cobratjuh het volgende:
[..]
en jij zegt dat niet tegen je vriendin dat je ze niet "mooi" vind en dat ze alleen voor vrouwen zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |