das "het oude A"...quote:Op donderdag 24 september 2009 17:03 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ehm... Ik ken alleen maar de nieuwe namen?
Cobbenhagen, achter Koopmans (ofzo)
Ach, gun die gast ook zn pleziertjequote:Op donderdag 24 september 2009 17:06 schreef -_Tommy_- het volgende:
Breda spoort echt niet...
Directeur NAC Breda kust billen fan
Hebben we niet, maar is puur om te rellen in STAquote:Op donderdag 24 september 2009 17:29 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh en waarom hebben we een hekel aan Breda?
Een vriendinnetje heeft hem. Er is niet veel anders (alleen je taakbalk aan de onderkant) maar het werkt wel soepeler/sneller dan Vista.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:28 schreef hetzusjevan het volgende:
Hm, ik kreeg net een BSoD maar er lijkt niks mis te zijn met m'n pc :/. Windows. Heeft iemand Windows 7 al getest / in werking gezien? Is dat wat? (Oftewel: kan het nog slechter dan Vista?
)
Ik ben nog maar een jong bloempjequote:Op donderdag 24 september 2009 17:05 schreef Guard het volgende:
[..]
das "het oude A"...
en af en toe vergeet ik wel eens dat ik een oude zak ben en niet iedereen net zo oud is
Wel een verbetering dusquote:Op donderdag 24 september 2009 17:35 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Een vriendinnetje heeft hem. Er is niet veel anders (alleen je taakbalk aan de onderkant) maar het werkt wel soepeler/sneller dan Vista.
Zij zegt van welquote:
Mja maarja wat kost een officiële windows 7 straks wel nietquote:Op donderdag 24 september 2009 17:36 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Zij zegt van wel
Haar laptop is ook sneller
Leuk voor bij 'm thuis aan de muur die foto.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:06 schreef -_Tommy_- het volgende:
Breda spoort echt niet...
Directeur NAC Breda kust billen fan
Die fotoquote:Op donderdag 24 september 2009 17:39 schreef krioro het volgende:
[..]
Leuk voor bij 'm thuis aan de muur die foto.
Ik heb een Windows 7 professional 64 bits editie draaien (op mijn laptop), en werkt echt veul beter dan Vista.quote:Op donderdag 24 september 2009 17:39 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Mja maarja wat kost een officiële windows 7 straks wel niet. 22 oktober komt ie pas uit zie ik. Heeft ze zeker de beta ofzo.
64 bits is toch afhankelijk van je processor? Ga hem er denk ik ook op zetten, even op de zaak vragen wat een licentie kost inkoopquote:Op donderdag 24 september 2009 18:05 schreef Guard het volgende:
[..]
Ik heb een Windows 7 professional 64 bits editie draaien (op mijn laptop), en werkt echt veul beter dan Vista.
Windows 7 is een doorontwikkeling van Vista, dus het werkt hetzelfde alleen dan beter. Ik ga de officiele Windows 7 release dan ook vrij snel na 22 okt op mijn desktop zetten (die was geleverd met Vista, maar daaar heb ik toen weer heel snel Windows XP opgezet). Moet ik wel mijn c-drive een beetje opruimen
Even 120 euro om je besturingssysteem te upgraden, en dan heb je nog maar home premium. Bah.quote:Op donderdag 24 september 2009 18:05 schreef Guard het volgende:
[..]
Ik heb een Windows 7 professional 64 bits editie draaien (op mijn laptop), en werkt echt veul beter dan Vista.
Windows 7 is een doorontwikkeling van Vista, dus het werkt hetzelfde alleen dan beter. Ik ga de officiele Windows 7 release dan ook vrij snel na 22 okt op mijn desktop zetten (die was geleverd met Vista, maar daaar heb ik toen weer heel snel Windows XP opgezet). Moet ik wel mijn c-drive een beetje opruimen
Haar vriend is IT'er en die kreeg hem om te testen ofzo?quote:Op donderdag 24 september 2009 17:39 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Mja maarja wat kost een officiële windows 7 straks wel niet. 22 oktober komt ie pas uit zie ik. Heeft ze zeker de beta ofzo.
De Beta builds waren ook gratis te downloaden van de microsoft sitequote:Op donderdag 24 september 2009 18:26 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Haar vriend is IT'er en die kreeg hem om te testen ofzo?
Ik weet het ook allemaal nietquote:Op donderdag 24 september 2009 18:29 schreef PierreTT het volgende:
[..]
De Beta builds waren ook gratis te downloaden van de microsoft site
Nee niet echt, het kan iets beter met multi cores omgaan, maar ik heb het vooral omdat een 32 bits versie maar (ongeveer) 3,5 Gb geheugen kan gebruiken, de 64 bits versie kan meer geheugen aan...quote:Op donderdag 24 september 2009 18:14 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
64 bits is toch afhankelijk van je processor? Ga hem er denk ik ook op zetten, even op de zaak vragen wat een licentie kost inkoop
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |