Ik bel ze wel ff.quote:Op dinsdag 22 september 2009 09:11 schreef Baltar het volgende:
[..]
Is DHL nog niet gearriveerd?
*dient een klacht in bij DHL*
Jij hebt ook overal je schatjes zittenquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik bel ze wel ff.
Heb iemands 06-nr daar
Geen schatjesquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:16 schreef Baltar het volgende:
[..]
Jij hebt ook overal je schatjes zitten
Dan zullen ze wel zitten te shaken op hun stoeltjes als jij beltquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Geen schatjesDHL beheert ons magazijn.
Ik beheer de voorraad
Neuh, dan zeggen ze "Heey Stephan! Hoe is't? Wa is't?"quote:Op dinsdag 22 september 2009 09:19 schreef Baltar het volgende:
[..]
Dan zullen ze wel zitten te shaken op hun stoeltjes als jij belt
quote:Op dinsdag 22 september 2009 09:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Neuh, dan zeggen ze "Heey Stephan! Hoe is't? Wa is't?"
Ik ben geen boze aanstuurder, ik ben een lieve.
Ik krijg de dingen niet gedaan omdat ik boos doe, eis en schreeuw, maar juist doordat ik dat niet doe en ff klets en lief kijk.
"O, tis Stephan, doen we wel ff eerst.... *schuiven andere zaken opzij*"
Nee zodat ik aan het einde van de dag net zo goed alles af heb, maar de mensen me wel een fijne avond wensenquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:50 schreef Baltar het volgende:
[..]
![]()
De lieve "baas"
(zodat je aan het einde van de dag denkt, fuck, weer niet afgekregen wat eigenlijk moest)![]()
Werken zonder enige vorm van deadline.... lijkt me niks.quote:Op dinsdag 22 september 2009 10:46 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Deadlines zijn voor mietjes.
Nee idd, maar je moet wel kunnen delegeren.quote:Op dinsdag 22 september 2009 10:47 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Werken zonder enige vorm van deadline.... lijkt me niks.
Tuurlijkquote:Op dinsdag 22 september 2009 10:52 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Nee idd, maar je moet wel kunnen delegeren.
Nee hoor. Maar ik merk gewoon dat spontaniteit nogal wat werk vereist... en is dat niet juist het ding van spontaan, dat je het gewoon ff tussendoor zomaar doet?quote:Op dinsdag 22 september 2009 11:33 schreef Tha_Erik het volgende:
Is dit het topic "pimp hier met je drukke leven"? Want dan moet ik even weg denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |