ah oke, ze doen die finale nog ff live voor de laatste 3 ofzo. want iedereen zit allang thuis volgens mij.quote:Op dinsdag 22 september 2009 14:20 schreef Spees_Eend het volgende:
Jawel dat wordt gewoon een live finale, met één winnaar, geen winnaars
Ja iddquote:Op dinsdag 22 september 2009 14:30 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
ah oke, ze doen die finale nog ff live voor de laatste 3 ofzo. want iedereen zit allang thuis volgens mij.
quote:Op maandag 21 september 2009 21:13 schreef Copycat het volgende:
Tessa ziet er wel wat beter uit, maar die kampkop blijft.
Misschien eentje over wie de meeste geslaagde (of meest mislukte) metamorfose heeft gehad?quote:Op dinsdag 22 september 2009 16:18 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Wanneer iemand een poll wil toevoegen: u vraagt wij draaien.
Als er allemaal Tessa's rond zouden lopen dan heb je wel gelijk ja! Vooral de Nederlandse "dames" zijn grof gebektquote:Op dinsdag 22 september 2009 16:58 schreef Charmian het volgende:
Eigenlijk vind ik BNTM wel iets weg hebben van 'Dames in de dop'. Of zeg ik nu iets heel raars.
quote:Op dinsdag 22 september 2009 21:59 schreef alors het volgende:
Trouwens wat ik ook altijd zo dom vind, nouja grappig eigenlijk. Dat van de topmodellen misschien 5% kort haar heeft. En wat doen zij, ze knippen de helft helemaal kortLeuke tv hoor, maar geloofwaardig -8.
Ik vind Tessa juist leuk. Maar ik kijk het programma dan ook niet al te serieus. Ik moet gewoon wat te lachen hebben. Justine doet het ook goed bij mij. 'Ik ben nog nooit dood geweest.'quote:Op woensdag 23 september 2009 00:33 schreef muuurtje het volgende:
Ik vind eigenlijk iedereen wel prima, behalve Tessa...
Haar gezicht toen ze hoorde dat ze een 'tomboy-look' zou krijgen ... Trailertrash!!
Je ziet inderdaad dat alle meiden op de catwalk/in de bladen van dat donkerblonde lange haar hebben waar je van alles mee kan doen. Als je een meisje knalroze kort haar geeft, is ze wel héél erg beperkt in haar werk lijkt me? En zéker niet geschikt voor de C&A.....quote:Op dinsdag 22 september 2009 22:31 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
Klopt, wordt volgens mij alleen maar gedaan voor de overdreven reacties die je krijgt (wat ik logisch vind, ik zou het verschrikkelijk vinden om zo'n haar als Bianca te krijgen) en dat is natuurlijk goed voor de kijkcijfers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |