godsklere, das giftig.quote:Op maandag 21 september 2009 16:52 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
LoL nou me vader was in alle staten
daarna heb ik 2 zomers en weekenden gewerkt bij de veiling, super leuk was dat,
alleen dat landbouwgif kreeg je zo lastig van je handen
Life is not like 'The city' dulce mioquote:Op maandag 21 september 2009 16:52 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
ja, echt vreselijk. Ik gelukkig nog meer ijzers in het vuur liggen, maar toch dat ze dat durfde te vragen.
Off with her head.![]()
Ik ga niet meer naar het tweede gesprek van soll. gesprek wat ik had op mijn verjaardag. Het was mij iets te kantoorachtig.
Ja he, Heb daar nog vaak over nagedacht, we hadden geen handschoenen, mondkapjes niksquote:Op maandag 21 september 2009 16:56 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
godsklere, das giftig.
Ben je nog verder gaan leren na je 15e?
Port is ook goed hoorquote:Op maandag 21 september 2009 16:42 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
4 uur pas zelfs bij die portzuiper!
Voor mij tot nu toe wel een beetje.quote:Op maandag 21 september 2009 16:56 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Life is not like 'The city' dulce mio
Godsklere, jij drinkt ook écht alles.quote:
Office-sluts Part 3 wordt het hem dus niet voor je?quote:Op maandag 21 september 2009 16:52 schreef mike_hunt het volgende:
Het was mij iets te kantoorachtig.
Hey! Don't Hassel the Hof!quote:Op maandag 21 september 2009 17:03 schreef mike_hunt het volgende:
Ik lees net dat David Hasselhof weer naar het ziekenhuis is afgevoerd wegens drank...
Tis ook altijd hetzelfde liedje met die man.![]()
quote:Op maandag 21 september 2009 16:58 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Voor mij tot nu toe wel een beetje.Ik heb altijd creatieve mensen, artists etc om mij heen, dus de tijd van kantoren is voor mij ook over. Helemaal toen ik hier kwam.
Kijk jij dat ook? The City?
Ja, netwerken is zo belangrijk hier. Ben er ook mee bezig. Gelukkig trekt de economie een beetje aan. (Tenminste, we horen niet meer elke dag de doomscenario LOL) Als ik lang genoeg wacht heb ik misschien weer mij oude baan weer terug.quote:Op maandag 21 september 2009 17:09 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Ken het gevoel, heb dat ook. als je wilt wat jij wilt....wat ik zeker weet dat je zelf niet eens kunt formuleren naar anderen toe
kwestie van geluk en de juiste mensen op je pad krijgen die wat voor je kunnen betekenen. zeker in die nyc gay sferen, gooi het meer in de groep dan en bij vrienden van vrienden wat die allemaal doen wellicht?
dat plannen en organiseren wat jij deed zou je denken dat je toch overal wel terecht zou kunnen ermee
art gallerys inplannen, bij fotografen shoot locaties, weet ik het
en ja heb the city gezien![]()
Ga bij Zara Nycquote:Op maandag 21 september 2009 17:13 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Ja, netwerken is zo belangrijk hier. Ben er ook mee bezig. Gelukkig trekt de economie een beetje aan. (Tenminste, we horen niet meer elke dag de doomscenario LOL) Als ik lang genoeg wacht heb ik misschien weer mij oude baan weer terug.
Ik vind het bij mij juist een fijne balans, een tegengewicht. In m'n vrije tijd veel dans, theater, muziek, concerten, festivals etc.... en overdag kantoor. Een soort rust in de hectiek. Nou ja.... niet dat het hie rniet hectisch is, maar goed.quote:Op maandag 21 september 2009 16:58 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Voor mij tot nu toe wel een beetje.Ik heb altijd creatieve mensen, artists etc om mij heen, dus de tijd van kantoren is voor mij ook over. Helemaal toen ik hier kwam.
Is dat ook niet omdat toendertijd, er niet zoveel creatief aanbod was , behalve de academie , en je dat maar gewoon afgemaakt hebt voor baanperspectief?quote:Op maandag 21 september 2009 17:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind het bij mij juist een fijne balans, een tegengewicht. In m'n vrije tijd veel dans, theater, muziek, concerten, festivals etc.... en overdag kantoor. Een soort rust in de hectiek. Nou ja.... niet dat het hie rniet hectisch is, maar goed.
Mensen snappen ook nooit dta ik dit werk doe en dat ik een Drs en een Ba in Bedrijfseconomie heb
"Huh? Jij? Ik had heel wat anders verwacht! Iets creatiefs of zo!" Ja nee, niet dus
Dat is niet de reden van de opleiding en het afmaken daarvan, wel de reden waarom ik nooit meer iets met Strategisch Marketing Management heb gedaan. Dat was idd niet voorhanden op het moment dat ik afstudeerde en dus heb ik me op mijn algemene opleiding gericht en niet op mijn afstudeervak (vak van m'n scriptie).quote:Op maandag 21 september 2009 17:16 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Is dat ook niet omdat toendertijd, er niet zoveel creatief aanbod was , behalve de academie , en je dat maar gewoon afgemaakt hebt voor baanperspectief?
Dat had ik wel, ik zat in het eindjaar van mn eerste hbo zwaar ontevreden..bij gebrek aan specifiekere opleidingen voor mijn interesses had ik maar voor die gekozen. Toen ik klaar was kwam ik in aanraken met nwere creatieve opleidingen en ben ik gaan doen wat ik eigenlijk wilde. Baal wel nog steeds een beetje dat ik 3 jaar eerder klaar had kunnen zijn met alles en meer werkervaring had kunnen hebben nu maar ja...het zal wel ergens goed voor geweest zijn.quote:Op maandag 21 september 2009 17:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat is niet de reden van de opleiding en het afmaken daarvan, wel de reden waarom ik nooit meer iets met Strategisch Marketing Management heb gedaan. Dat was idd niet voorhanden op het moment dat ik afstudeerde en dus heb ik me op mijn algemene opleiding gericht en niet op mijn afstudeervak (vak van m'n scriptie).
Dus zegmaar ik studeerde ABC en als afstudeervak B, en ik werk nu in C. Zoiets
bij mij is dat net zo, op mijn werk ben ik extravagant, creatief, energiek.quote:Op maandag 21 september 2009 17:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind het bij mij juist een fijne balans, een tegengewicht. In m'n vrije tijd veel dans, theater, muziek, concerten, festivals etc.... en overdag kantoor. Een soort rust in de hectiek. Nou ja.... niet dat het hie rniet hectisch is, maar goed.
Mensen snappen ook nooit dta ik dit werk doe en dat ik een Drs en een Ba in Bedrijfseconomie heb
"Huh? Jij? Ik had heel wat anders verwacht! Iets creatiefs of zo!" Ja nee, niet dus
jou koelkast ligt ramvol, maar alleen maar van die liflafjes als gevulde pepertjes en dadels en geitenkaas en zoquote:Op maandag 21 september 2009 17:25 schreef Ang3l het volgende:
Ik ga maar eens boodschappen doen.
Mijn koelkast is al een hele maand leeg met dat Lowlands en Parijs gedoe
Eindelijk weer eens fatsoenlijk eten en koken.
quote:Op maandag 21 september 2009 17:30 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
jou koelkast ligt ramvol, maar alleen maar van die liflafjes als gevulde pepertjes en dadels en geitenkaas en zo
Evita is ook wel iets anders dan de rest wat ze heeft gedaan. En Antonio zingt.quote:
ze heeft wel wat leuke liedjes maar fan zoals mike isquote:Op maandag 21 september 2009 18:06 schreef Nuno_G het volgende:
Madonna fan ??? Jij Yuri ???
antonio zing de meeste liedjes ja en inderdaad is evita iets anders dan haar 'normale' repotairequote:Op maandag 21 september 2009 18:09 schreef Steve het volgende:
[..]
Evita is ook wel iets anders dan de rest wat ze heeft gedaan. En Antonio zingt.
lijkt wel z'n ook gij brutus opmerkingquote:Op maandag 21 september 2009 18:06 schreef Nuno_G het volgende:
Madonna fan ??? Jij Yuri ???
Antonioquote:Op maandag 21 september 2009 18:14 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
antonio zing de meeste liedjes ja en inderdaad is evita iets anders dan haar 'normale' repotaire
Himmul nie jonguh!quote:Op maandag 21 september 2009 17:30 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
jou koelkast ligt ramvol, maar alleen maar van die liflafjes als gevulde pepertjes en dadels en geitenkaas en zo
Mjaquote:Op maandag 21 september 2009 17:28 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
bij mij is dat net zo, op mijn werk ben ik extravagant, creatief, energiek.
Terwijl in mijn vrije tijd ben ik saai, burgerlijk, futloos en zit ik alleen maar administratie bij te werken.
Nou ja dat laatste klopt dan niet helemaal
oudoe eej, ja oudoe, oudoe!quote:Op maandag 21 september 2009 18:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Himmul nie jonguh!
Da was vur menne verjoardag en da hejjeEef en ik hullemoal opgevrooooote!
quote:Op maandag 21 september 2009 18:21 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
lijkt wel z'n ook gij brutus opmerking
Bailamooooooooooosquote:Op maandag 21 september 2009 18:37 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
had het bij jou niet verwacht en vraag me niet wat ik wel verwacht, misschien Enrique of zo
ik ben niet echt van fan een artiest, ik luister gewoon naar liedjes die ik leuk vind,quote:Op maandag 21 september 2009 18:37 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
had het bij jou niet verwacht en vraag me niet wat ik wel verwacht, misschien Enrique of zo
quote:Op maandag 21 september 2009 18:40 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Bailamooooooooooos [ afbeelding ]
quote:
quote:
dankje en saudequote:
Dat zijn die giffen nog denk ikquote:Op maandag 21 september 2009 18:47 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
groene vlammenwerper? of are you firing your lazor
sletquote:Op maandag 21 september 2009 18:49 schreef Ang3l het volgende:
Kom je net in de AH XL 2 one night stands tegen.... in hetzelfde gangpad.
"Oh hoi... hey... uh Oh ja jij ook hoi!"
quote:Op maandag 21 september 2009 19:24 schreef Vlarp het volgende:
Woensdag tweede bezichtiging van m'n toekomstige paleisje
quote:Op maandag 21 september 2009 19:24 schreef Vlarp het volgende:
Woensdag tweede bezichtiging van m'n toekomstige paleisje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |