Ga jij je aanhang meenemen?quote:Op maandag 21 september 2009 13:00 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik zal die van mij ook es vragen
Nee, met die bagage zou het restaurant blij zijn.quote:Op maandag 21 september 2009 13:01 schreef Muis006 het volgende:
http://www.nu.nl/opmerkel(...)p-in-amersfoort.html
Net te laat, verdorie!
Ik denk dat je dan wel rond 12.00 uur bij de dierentuin moet zijn. Uiterlijk.quote:Op maandag 21 september 2009 13:00 schreef Cat22 het volgende:
Wat vinden we van de tijd? 18.00 uur daar goed?
En hoe laat verzamelen we dan voor de dierentuin om daar nog een beetje een (mid)dagje te hebben?
Dan kunnen we pas echt worden beschuldigd van baggerenquote:Op maandag 21 september 2009 13:02 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nee, met die bagage zou het restaurant blij zijn.
Wat je vindt moet je naar de politie brengenquote:Op maandag 21 september 2009 13:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat je dan wel rond 12.00 uur bij de dierentuin moet zijn. Uiterlijk.
Wat vinden jullie?
Ik vraag hem iig....er zijn er meer die een aanhangertje meenemenquote:Op maandag 21 september 2009 13:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Ga jij je aanhang meenemen?
Ow. Nou ik laat hem thuis!
Lijkt mij ook. Mensen die dat niet halen kunnen natuurlijk later komen. Als je dan om half 6 weggaat ben je in 15 autominuten bij Humphreys.quote:Op maandag 21 september 2009 13:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat je dan wel rond 12.00 uur bij de dierentuin moet zijn. Uiterlijk.
Wat vinden jullie?
quote:Op maandag 21 september 2009 13:03 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dan kunnen we pas echt worden beschuldigd van baggeren
Die zit hier om de hoek, 5.50 voor een pot. AH heeft het in den aanbieding. 3.75quote:Op maandag 21 september 2009 12:17 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Superrrrrr verkoopt ook B&J. Of zitten die alleen in Brabantboerinneke dat ik er ben.
Opzich prima... maar dan wil ik wel graag weten hoelaat we afspreken. De 3de komt er namelijk visite, en mezelf kennende heb ik de ochtend erop een katerquote:Op maandag 21 september 2009 12:35 schreef Muis006 het volgende:
Even het voortouw nemenik stel voor dat we uiterlijk aanstaande zondag hier doorgeven wie er echt meegaan de 4e. Dan kan er op tijd gereserveerd worden.
Mocht iemand anders een beter idee hebben dan zeg het maar!
quote:Op maandag 21 september 2009 13:08 schreef MissBliss het volgende:
Ik haal 12 uur iig niet, want ik heb om 10.00 teamoverleg van mn werk (op zondag)
En dat duurt... mja, anderhalf uur ofzo en dan daarna moeten we nog naar Amersfoort natuurlijk.
Kweej wil wel even graag weten waar we gaan eten.quote:Op maandag 21 september 2009 13:12 schreef Qwea het volgende:
[..]
Opzich prima... maar dan wil ik wel graag weten hoelaat we afspreken. De 3de komt er namelijk visite, en mezelf kennende heb ik de ochtend erop een katerDus ik moet dan even bekijken of ik de visite beter kan afbellen ofzo
Ja, dat bedenk ik me nu ook. Toen ik die datum riep wist ik natuurlijk niet dat het een dierenpark zou worden en het is wel een beetje zonde van het geld dan ja...quote:Op maandag 21 september 2009 @ 13:12 schreef Greys het volgende:
[..]Op zondag, blergh!
Maar jullie zouden er vanaf een uur of twee kunnen zijn dus? Wel zonde om daar dan entree voor te betalen voor die paar uurtjes, of vind je dat niet erg?Want als je dan belt als je aankomt komen we naar de entree toe natuurlijk!
Als er 20 mensen komen, kun je dan niet beter voor 23 reserveren? Volgens mij gaan ze niet moeilijk doen als er opeens 4 mensen niet kunnen en het 18 mensen worden?quote:Op maandag 21 september 2009 12:47 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar waar we ook naartoe gaan, we storen altijd andere mensen met onze groepsomvang.![]()
Ik denk dat Humpreys dat best kan hebben. En het is met een groep wel fijn om een vaste prijs te hebben: geen gedoe met afrekenen en zo. Zal ik bellen dan?
Dan is het handig om het hier nog een paar dagen te geven (tot zondag, las ik) en dan geef ik het aantal door. En daar past vast nog wel een late aanmelder bij.
Doe es verder lezen en dáárna postenquote:Op maandag 21 september 2009 13:12 schreef Qwea het volgende:
[..]
Opzich prima... maar dan wil ik wel graag weten hoelaat we afspreken. De 3de komt er namelijk visite, en mezelf kennende heb ik de ochtend erop een katerDus ik moet dan even bekijken of ik de visite beter kan afbellen ofzo
*bawahahaquote:Op maandag 21 september 2009 12:54 schreef Greys het volgende:
Nou oke, dan zal ik letterlijk zeggen wat ik bedoel:
In DTH werd hier en daar wel eens iets over 'wat vind je man nou van je poesje' gegild over en weer en dat lijkt me in een restaurant niet tof. In elk geval, ik zou dan last van plaatsvervangende schaamte hebben
Scheet, ze heeft al gereserveerd.quote:Op maandag 21 september 2009 13:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Als er 20 mensen komen, kun je dan niet beter voor 23 reserveren? Volgens mij gaan ze niet moeilijk doen als er opeens 4 mensen niet kunnen en het 18 mensen worden?
Ik doelde dan ook op jouquote:Op maandag 21 september 2009 13:16 schreef Qwea het volgende:
[..]
*bawahaha![]()
dát zijn juist geweldige dingen imho
LEES EERST ES VERDERquote:Op maandag 21 september 2009 13:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Als er 20 mensen komen, kun je dan niet beter voor 23 reserveren? Volgens mij gaan ze niet moeilijk doen als er opeens 4 mensen niet kunnen en het 18 mensen worden?
Ja hallo, ik ga niet eerst alles lezen en dan reagerenquote:
quote:Op maandag 21 september 2009 13:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik doelde dan ook op jou
Als je dat in een restaurant maar laat!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |