mijn broer heeft al 14 maanden een vriendin,ze is net zo oud als mij. voordat zei mijn broer leerde kennen hadden wij zegmaar al een geschiedenis,we zaten bij elkaar op dansen.
ze is best aardig,maar ze voelt zich gewoon hier veel te veel thuis,ze doucht hier zelfs waneer ze zin heeft. en elke keer als ze iets wil moet ik voor der heen en weer rennen,en ze wil nogal veel.
bijvoorbeeld s'ochtend om 9 uur,zaterdag. Ze had hier geslapen,mijn ouders waren der niet,dus kwam ze mij wakker maken om een cappuchino voor haar te maken,want ze wist niet hoe het moest.
Gister had ze geskeelerd met me broer ofzo,en ze was zogenaamd helemaal bezweet,dus wilde ze kleren van mij lenen. ik ben helemaal niet van het lenen.maar ik durfde geen nee te zeggen, ik moest voor haar een jurkje uitzoeken terwijl zei aan het douchen was,daar had ik geen zin. dus toen ze uit de douche kwam pakte ze gewoon een jurkje uit me kast en een nieuwe blous en ze trok zo die knopen ervan kapot

.
ik vond dat niet leuk want ik had het net nieuw,maar ze hield het aan.ze zal vandaag me kleren komen brengen maar dat deed ze niet,hierdoor krijg ik geen vertrouwen in de mensheid.
ander voorbeeld : ze had hier geslapen en ze wilde haar nagels lakken dus ik moest naar boven toe en een speciale kleur voor haar uitzoeken,en ze wilde dat ik haar teenagels deed,ik wilde het niet maar deed het toch

.weetje wat ze zei : maak eerst maar me voeten met water schoon. toen zei ik : dat mag je zelf doen

.
ook loopt ze me kamer in wanneer ze wil,pakt ze parfum leent ze me stijl tang als ze zin heeft. als me ouders niet thuis zijn haalt ze al der vrienden naar binnen.
ik moet elke keer voor der rennen tampons,jongginbroeken sokken,schoenen etc.
ze profiteert gewoon hier van alles,weteje wat ik denk,dat ze vaak hier komt zodat ze geen dingen voor derzelf hoeft te kopen,en alles hier lekker kan opmaken.
en ze liegt ook veel : toen we naar de 1e klas gingen ,deed ik toen nog havo/vwo (nu vmbo t),ze zei tegen mij dat ze dat ook deed. later kwam ik erachter dat ze vmbo t basis LWO deed

het zijn vaak van dit soort kleine leugens,maar alsnog irritant zoals toen ze 13 was zei ze tegen mensen dat ze 16 is.
ik kan nog wel 100en voorbeelden noemen van alles wat me irriteert aan haar
klacht : iemand waar ik e hele tijd voor moet rennen,terwijl die vroeger altijd gemeen tegen me was,ze deed pas aardig sinds me broer. en ze is iemand die veel liegt verzint,en doet alsof ze van niks weet.