Je moet een nieuwe kopen, je huidige router doet alleen ADSL.quote:Op zondag 20 september 2009 14:45 schreef rene90 het volgende:
(...)
Internet
Ik heb hier een eigen router+modem (draadloos) staan, een speedtouch 585i (ISDN). Deze draait nu gewoon simpel op de kpn internet verbinding. Kan dit apparaat de 20 mb down / 3 up aan, of moet ik straks een nieuwe gaan kopen?
Nieuwe (draadloze) router heb je vanaf een paar tientjes, kan uiteraard duurder als je een betere wilt.quote:Op hun site staat dat je anders een kabelzooi krijgt, alleen dus niet draadloos wat wel nodig is. Wat voor extra kosten zou ik moeten maken wil ik het werkend krijgen met hun zooi?
Wel als je op alle TV's digitaal wilt. Je krijgt er ook een analoog signaal bij, dus je kan er ook voor kiezen om alleen je hoofd-TV digitaal te doen en de rest analoog (heb je dus wel iets minder zenders).quote:Digitale tv
Wat je van hun krijgt is een decoder, met smartcard. Naar mijn weten kan je die decoder maar voor één tv gebruiken, en aangezien we meerdere tv's in huis hebben hebben we er meer nodig. Zo'n startersset (digitale decoder+card) kost 99 euro. Betekent dit dat ik dus nog 200 euro kosten moet maken om op alle tv's hier in huis digitale tv te krijgen?
Weet jij toevallig de prijs om het draadloos te krijgen via ziggo? Een HD decoder is niet nodig dus dat scheeltquote:Op zondag 20 september 2009 15:32 schreef kipptje het volgende:
Wij hebben zelf all in 1 van ziggo (den haag) Eigenlijk loopt alles wel lekker. Je krijgt van ziggo inderdaad een modem mee. Nog wel een tip: de 'gratis' decoders zijn geen HD decoders! Wil je die hebben, moet je er aardig voor dokken (200 euro dacht ik), of ze hebben eens een keer een aanbieding dat je het krijgt voor de halve prijs.
Voor de rest hadden we alleen maar was verhuis perikelen maar dat was gelukkig vrij snel opgelost. sindsdien loopt alles lekker soepel.
we hebben maar 1 tv in huis dus we hoeven niet moeilijk te doen met meerdere decoders.quote:Op zondag 20 september 2009 15:33 schreef rene90 het volgende:
[..]
Weet jij toevallig de prijs om het draadloos te krijgen via ziggo? Een HD decoder is niet nodig dus dat scheelt
En heb jij ook nog digitale tv op andere tv's in je huis? Hoeveel extra moest je betalen voor een decoder / smartcard extra, of is daar een speciale regeling voor?
Ziggo biedt uiteraard geen draadloze modems. (Dat ding wat TS nu heeft is ook geen draadloos modem btw. maar gewoon een modem met ingebouwde draadloze router). Wat Ziggo wel bied is een draadloze router die je via Ziggo kan aanschaffen, alleen is dat niet zo'n goed ding en kan je beter zelf een router kopen ergens.quote:Op zondag 20 september 2009 18:54 schreef kipptje het volgende:
[..]
we hebben maar 1 tv in huis dus we hoeven niet moeilijk te doen met meerdere decoders.
Ik heb even nog aan mijn vriend gevraagd of ze een draadloze modem ook kunnen leveren maar toen wij het aangevraagd hadden boden ze het niet aan.
Ga niet bezuinigen op een router... Verbroken verbindingen, slecht bereik... allemaal waardeloos.quote:Op zondag 20 september 2009 19:13 schreef rene90 het volgende:
Thanks voor de info weer, is een stuk duidelijker allemaal. Wat is een goede draadloze router? Iemand tips hiervoor? Liefst een beetje goedkoop.
Ok, ga ik niet doen dan. Zeker omdat er twee mensen sowieso gebruik maken van een laptop. Wat is nu nog verder aan te raden, ik las ergens dat je een nieuw type draadloos hebt, iets mimo ofzoquote:Op zondag 20 september 2009 20:04 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ga niet bezuinigen op een router... Verbroken verbindingen, slecht bereik... allemaal waardeloos.
Pak gewoon een goede van Linksys o.i.d.. Ik heb hier de WRT610N die goed bevalt maar wel redelijk prijzig is. Je kunt voor iets mindere kwaliteit ook een WRT160N of WRT320N pakken.
Mimo? Nooit van gehoord. Pak in ieder geval een Wireless-N router. En let op praktische, geen theoretische snelheden (reviews). Niets is zo kut dat als je een router koopt, Ziggo de boel weer sneller maakt en vervolgens je router van 80 euro de bottleneck is geworden. Ik neem aan dat je dan AIE Plus gaat gebruiken, die gaan binnenkort alweer naar 40 mbit volgens mij en volgend jaar wellicht nog hoger, dus pak in ieder geval een fatsoenlijke router die praktisch meer dan 70 of 80 mbit via wireless haalt.quote:Op zondag 20 september 2009 20:10 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ok, ga ik niet doen dan. Zeker omdat er twee mensen sowieso gebruik maken van een laptop. Wat is nu nog verder aan te raden, ik las ergens dat je een nieuw type draadloos hebt, iets mimo ofzo?
Waar moet ik verder op letten bij de aanschaf?
Wat is je maximale budget dan? Anders zou ik gewoon effe door de zure appel heenbijten en de WRT610N halen, dan zit je de komende jaren sowieso goed.quote:Op zondag 20 september 2009 20:21 schreef rene90 het volgende:
Ja ik pak de middelste, die gaat nu op 20 mb (zit nu op 6 dus is al een mooi stuk sneller). Zal wel ruimte houden voor de toekomst inderdaad.
80 euro vind ik toch wel een beetje een max.quote:Op zondag 20 september 2009 20:22 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wat is je maximale budget dan? Anders zou ik gewoon effe door de zure appel heenbijten en de WRT610N halen, dan zit je de komende jaren sowieso goed.
Ik en duizenden anderen gebruiken al jarenlang Ziggo i.c.m. Linksys en dat werkt perfectquote:Op zondag 20 september 2009 20:41 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Linksys gebruiken in combinatie met Ziggo?
Je denkt dat ze voor de lol Sitecom aanraden zeker?
Linksys werkt al jaren prima hier icm ziggo/multikabel modem.quote:Op zondag 20 september 2009 20:41 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Linksys gebruiken in combinatie met Ziggo?
Je denkt dat ze voor de lol Sitecom aanraden zeker?
Dat zeg je nu. Ik kan je vertellen dat als je de nieuwe snelheid hebt, dit ook heel snel gaat wennen. Als ik nu beslis om een film op dvd te kijken die nog gedownload en gebrand moet worden, zit ik om 21:15 uur voor de televisie...quote:Op zondag 20 september 2009 20:47 schreef rene90 het volgende:
Maar speciale zooi hoef ik ook niet op dat ding. Hoger dan 50 mb/s down zal het de komende paar jaar hier toch niet worden omdat we nu met 6 mb down al voldoende hebben.
Wat heeft Ziggo met adsl te maken?quote:Op zondag 20 september 2009 20:52 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Dan zullen die problemen alleen zijn met adsl.ik snap het niet
MIMO wordt gebruikt door 802.11n, het is een vorm van spatial multiplexingquote:Op zondag 20 september 2009 20:18 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Mimo? Nooit van gehoord. Pak in ieder geval een Wireless-N router. (...)
Sitecom Gamingrouter ftwquote:Op zondag 20 september 2009 20:04 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ga niet bezuinigen op een router... Verbroken verbindingen, slecht bereik... allemaal waardeloos.
Pak gewoon een goede van Linksys o.i.d.. Ik heb hier de WRT610N die goed bevalt maar wel redelijk prijzig is. Je kunt voor iets mindere kwaliteit ook een WRT160N of WRT320N pakken.
Ik wil graag even reageren op het TV gedeelte van je hele verhaal. Als je toch toe bent aan een nieuwe TV en je zit bij Ziggo, dan is het uitermate raadzaam om te kiezen voor een TV met een ingebouwde DVB-C tuner en een CI+ slot (let op dat plusteken). Ziggo ondersteunt de nieuwe CI+ standaard officieel, en dat betekent dat je met een (moderne) HDTV geen losse decoder of extra afstandsbediening meer nodig hebt om digitale TV te ontvangen. Ziggo heeft een aantal toestellen met een CI+ slot getest en inmiddels officieel goedgekeurd. Op de site van Ziggo, maar vooral op het Ziggo gebruikersforum vind je daar alles over.quote:Op zondag 20 september 2009 14:45 schreef rene90 het volgende:
Goedemiddag allemaal,
Het volgende; de dikke beeldbuis begint naar de klote te gaan, en vandaar dat er binnenkort een nieuwe tv komt. Daarbij maar gelijk de keuze voor digitale tv om dan maar gelijk voorbereid te zijn op te toekomst.
Na wat gekeken te hebben op de ziggo site heb je ook de all in one pakketten.
Alleen de site zelf is zo onduidelijk als de pest, vandaar (omdat ik ook die mensjes aan de telefoon niet zo snel geloof) aan jullie wat vragen om het één en ander wat duidelijker te krijgen.
Het all in one pakket is 50 euro, voor internet, digitale tv en telefonie. Telefonie is duidelijk en daar heb ik dan ook geen vragen over.
Internet
Ik heb hier een eigen router+modem (draadloos) staan, een speedtouch 585i (ISDN). Deze draait nu gewoon simpel op de kpn internet verbinding. Kan dit apparaat de 20 mb down / 3 up aan, of moet ik straks een nieuwe gaan kopen?
Op hun site staat dat je anders een kabelzooi krijgt, alleen dus niet draadloos wat wel nodig is. Wat voor extra kosten zou ik moeten maken wil ik het werkend krijgen met hun zooi?
Digitale tv
Wat je van hun krijgt is een decoder, met smartcard. Naar mijn weten kan je die decoder maar voor één tv gebruiken, en aangezien we meerdere tv's in huis hebben hebben we er meer nodig. Zo'n startersset (digitale decoder+card) kost 99 euro. Betekent dit dat ik dus nog 200 euro kosten moet maken om op alle tv's hier in huis digitale tv te krijgen?
Alvast bedankt
Ik trek me terugquote:Op zondag 20 september 2009 20:53 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wat heeft Ziggo met adsl te maken?
35, 16, + telefonie + sneller internet + digitale TV kwaliteit. En sowieso: mijn ouders bellen nu veel langer met vrienden omdat deze ook ziggo telefonie hebbenquote:Op zondag 20 september 2009 22:32 schreef rene90 het volgende:
Handig om het van mensen te horen die het ook hebben. De extra kosten voor analoog zijn iets van 16 euro dacht ik toch? Kortom, je betaald het all in one pakket, plus nog 16 euro voor analoge lijn. En dus eenmalig een draadloze router.
Blijft denk ik sowieso wel goedkoper, aangezien we nu kpn hebben voor 35 p/maand, televisie voor 16 en dan nog telefonie voor een x bedrag.
Ik merkte het wel op mijn beeldbuis. Al vrij snel stiller beeld. Maar dat had er ook mee te maken dat mijn TV kabel niet een stuk is maar toch zeker opgebouwd is uit 3 eindjesquote:Op zondag 20 september 2009 22:38 schreef rene90 het volgende:
Die digitale kwaliteit ga k niet merken denk ik op mijn beeldbuisMaar van 6 mb naar 20 wel
Geweldig hè? Ben ook weer helemaal ziggo fan met mijn totaalpakket van 50 euro en vrijwel altijd gewoon de volle snelheid (20/3), niks geen gezeur over "druk op het internet" en "afstand tot de centrale".quote:Op zondag 20 september 2009 22:37 schreef Renesite het volgende:
[..]
35, 16, + telefonie + sneller internet + digitale TV kwaliteit. En sowieso: mijn ouders bellen nu veel langer met vrienden omdat deze ook ziggo telefonie hebbenDat is gratis namelijk.
Je bent wb. internet gewoon gegarandeerd van je snelheid, en dat is gewoon fijn. Met ADSL zou ik niet verder komen dan 6mbit van de 20! Nu download ik op het moment 2MB gewoon dicht
!
Wel degelijk, is echt een wereld van verschil.quote:Op zondag 20 september 2009 22:38 schreef rene90 het volgende:
Die digitale kwaliteit ga k niet merken denk ik op mijn beeldbuisMaar van 6 mb naar 20 wel
Analoge TV bedoel je ? Dat zit er altijd bij, zit in de prijs van alles-in-1.quote:Op zondag 20 september 2009 22:32 schreef rene90 het volgende:
(...) De extra kosten voor analoog zijn iets van 16 euro dacht ik toch? Kortom, je betaald het all in one pakket, plus nog 16 euro voor analoge lijn..
Kabel oprollen is vrijwel altijd een slecht idee, zeker bij electriciteit nooit doen.quote:Op zondag 20 september 2009 22:47 schreef nVincible het volgende:
(...)
Kan wel zijn dat je een beetje creatief moet zijn om de kabels uitgerold te leggen en niet langs elkaar te krijgen (dus geen kabels oprollen!).
Serieus? Dan ben ik per abuis geweestquote:Op zondag 20 september 2009 22:48 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Analoge TV bedoel je ? Dat zit er altijd bij, zit in de prijs van alles-in-1.
35 internetquote:Op zondag 20 september 2009 22:55 schreef rene90 het volgende:
Dus ik ben in principe al goedkoper uit, internet 35 euro vervalt, en 16 euro analoog,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |