Dus een echt platonische vriendschap tussen man en vrouw is in jouw ogen onmogelijk zonder dat er (in het begin) gevoelens (waren) zijn?quote:Op zaterdag 19 september 2009 09:45 schreef Ridocar het volgende:
Niet, of je moet homo's als vrienden hebben.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 09:46 schreef Chai het volgende:
[..]
Dus een echt platonische vriendschap tussen man en vrouw is in jouw ogen onmogelijk zonder dat er (in het begin) gevoelens (waren) zijn?
Ik dacht juist van jongens die het niet lukte een meisje te veroveren.quote:Op zaterdag 19 september 2009 09:54 schreef Fortune_Cookie het volgende:
De friendszone is een verzinsel van enggeestige vrouwmenschen die te veel TV kijken.
Het ligt aan de leeftijd dat je niet moet zeveren over zaken waar je nog bar weinig van weet. Kom over een paar jaartjes maar weer terug. Nu mag je de gemiddelde kroeg niet eens in, koediepoedie.quote:Op zaterdag 19 september 2009 10:02 schreef Chai het volgende:
[..]
Dus het ligt aan de leeftijd dat het niet mogelijk is?
quote:Op zaterdag 19 september 2009 09:59 schreef Chai het volgende:
Ik dacht juist van jongens die het niet lukte een meisje te veroveren.
Kun je me dan alsnog uitleggen hoe jij deze kwestie ziet? Jouw visie erop?quote:Op zaterdag 19 september 2009 10:04 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het ligt aan de leeftijd dat je niet moet zeveren over zaken waar je nog bar weinig van weet. Kom over een paar jaartjes maar weer terug. Nu mag je de gemiddelde kroeg niet eens in, koediepoedie.
Je hebt gelijkquote:Op zaterdag 19 september 2009 09:59 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik dacht juist van jongens die het niet lukte een meisje te veroveren.
Mijn alomvattende visie op deze kwestie is dat de jongetjes waar jij mee omgaat waarschijnlijk ook niet veel ouder dan 16 zullen zijn. Zij denken op deze leeftijd met hun jongeheer en willen jou alleen als neuckvleesch. Terwijl jij, naïef als je bent, hoopt op een leuke vriendschap.quote:Op zaterdag 19 september 2009 10:05 schreef Chai het volgende:
[..]
Kun je me dan alsnog uitleggen hoe jij deze kwestie ziet? Jouw visie erop?
Ik hoop het niet persé. Vroeg me alleen af of het mogelijk is. Daarom vraag ik het ook hier naar hoe anderen het ervaren en hun visie.quote:Op zaterdag 19 september 2009 10:08 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Mijn alomvattende visie op deze kwestie is dat de jongetjes waar jij mee omgaat waarschijnlijk ook niet veel ouder dan 16 zullen zijn. Zij denken op deze leeftijd met hun jongeheer en willen jou alleen als neuckvleesch. Terwijl jij, naïef als je bent, hoopt op een leuke vriendschap.
Vandaar dat je over een paar jaar maar eens terug moet komen. Dan ben je een jaartje of 20, 21 en dan heb je meer gezien dan alleen de middelbare en kun je een mening vormen.
Ik ben nu 23 en de mannen in mijn omgeving stellen me nog steeds teleurquote:Op zaterdag 19 september 2009 11:54 schreef drijfhout het volgende:
Je bent 16.
Kom over een jaartje of tien maar eens terug met dezelfde vraag, als jij en de jongens om je heen langzaamaan uit de gierende hormonenachtbaan stappen.
Wat jij zegt heb ik al van veel meer mensen van jouw leeftijd (en ook ouder) gehoord. Het is niet zo dat ik dit enkel en alleen vroeg n.a.v. eigen ervaring.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:13 schreef Electrocute het volgende:
[..]
Ik ben nu 23 en de mannen in mijn omgeving stellen me nog steeds teleur![]()
Het enige wat echt werkt is:
- Een vriendschap opbouwen met een homofiele man.
- Een vriendschap opbouwen met een man die een stabiele relatie heeft met een andere vrouw.
- Een vriendschap opbouwen met een man die véél aantrekkelijker is dan jij bent. (of andersom, dan mag ook)
- Een vriendschap opbouwen met een mannelijk familielid, bijvoorbeeld een neef.
Ik denk dan ook niet dat het met je leeftijd te maken heeft. Dit is een universeel probleem voor alle vrouwen van 10 jaar en ouder.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Wat jij zegt heb ik al van veel meer mensen van jouw leeftijd (en ook ouder) gehoord. Het is niet zo dat ik dit enkel en alleen vroeg n.a.v. eigen ervaring.
mwa, ik heb een paar vrouwelijke vrienden, maar die vind ik in dat opzicht gewoon helemaal niet interessant en aantrekkelijk.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:25 schreef Electrocute het volgende:
De tijd van onbezorgd met andere jongetjes spelen houdt op zodra ze het geheim van hun penis ontdekken.
Seksuele gevoelens. Niet te verwarren met liefde gevoelens.quote:Op zaterdag 19 september 2009 09:46 schreef Chai het volgende:
[..]
Dus een echt platonische vriendschap tussen man en vrouw is in jouw ogen onmogelijk zonder dat er (in het begin) gevoelens (waren) zijn?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |