downloaden.quote:Op zondag 20 september 2009 11:27 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
De demo bedoel je? Nee, nog niet, maar als het begin oktober uitkomt ga ik het wel meteen downloaden.
oh ok.quote:Op zondag 20 september 2009 11:27 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik ken hem drie weken en heb hem pas een keer gesproken in de les.
Dat kan ik nog niet hoorquote:Op zondag 20 september 2009 11:29 schreef Anthraxx het volgende:
De motor software zal vast niet in Java geschreven zijn.
Anyway, je had ook een class Main kunnen gebruiken waarin je alleen je class Competition aanroept. Dat ding hoeft verder niets te doen. Compiler blij, Docent blij, jij blij.
Jij bent dan ook geen nerd. Het enige dat wij overeenkomen is dat wij allebei de TV aanzetten voor voetbal vanmiddag. Oh, en ik verkoop ooit vast wel een keer een software pakket aan je dat ik gemaakt hebquote:Op zondag 20 september 2009 11:30 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik begrijp echt niks van deze post.
zo een toffe game moet je sponsoren. voor de rest niks, al download ik zelf echt nooit, terwijl ik gratis toegang heb op een of ander usenet.quote:
Geef maar vanavond, ga nu werken tot een uur of half acht.quote:Op zondag 20 september 2009 11:32 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik moet zo weg, maar ik geef je straks wel het voorbeeld.
En ik bedenk vast nog weleens een regel waar jij last van krijgtquote:Op zondag 20 september 2009 11:31 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Jij bent dan ook geen nerd. Het enige dat wij overeenkomen is dat wij allebei de TV aanzetten voor voetbal vanmiddag. Oh, en ik verkoop ooit vast wel een keer een software pakket aan je dat ik gemaakt heb
Dat doe ik ook, ik betaal er gewoon voorquote:Op zondag 20 september 2009 11:32 schreef dawg het volgende:
[..]
zo een toffe game moet je sponsoren. voor de rest niks, al download ik zelf echt nooit, terwijl ik gratis toegang heb op een of ander usenet.
Je bent niet de enige.quote:Op zondag 20 september 2009 11:30 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik begrijp echt niks van deze post.
oh ok, dan is het goed.quote:Op zondag 20 september 2009 11:34 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat doe ik ook, ik betaal er gewoon voor.
Ik had vroeger op de MSX een heel tof golfspel.quote:Op zondag 20 september 2009 11:37 schreef dawg het volgende:
[..]
oh ok, dan is het goed.
pga tour golf is ook cool trouwens.
das wel heel vroeger.quote:Op zondag 20 september 2009 11:38 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik had vroeger op de MSX een heel tof golfspel.
Klopt, dit was vroeger mijn favoriete voetbalspel, kun je je amper meer voorstellen, maar het was het eerste voetbalspel wat in de verte enigszins op voetbal leek:quote:
Klopt, ik heb het dan ook over de periode rond 1990quote:Op zondag 20 september 2009 11:44 schreef dawg het volgende:
[..]
ja, maar dat is gewoon bijna niet meer voor te stellen.
Die bomenquote:Op zondag 20 september 2009 11:46 schreef dawg het volgende:
ik speelde vroeger bijna altijd commando, op de commodore 64. en nooit uitgespeeld, te moeilijk gewoon, 3 leveltjes.
[ afbeelding ]
Terwijl hij zijn geweer heel nonchalant onder zijn andere arm houdtquote:Op zondag 20 september 2009 11:48 schreef dawg het volgende:
[..]
nee, dat granaatje dan wat dat kereltje links gooit. groter dan zijn hoofd.
ja.quote:Op zondag 20 september 2009 11:49 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Terwijl hij zijn geweer heel nonchalant onder zijn andere arm houdt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |