Hahaha die moet ik onthouden voor de volgende keer dat een josti bovenaan de roltrap stil gaat staanquote:Op vrijdag 18 september 2009 18:55 schreef Rasher het volgende:
Ik zeg dus: "Een goedemiddag. Op dit moment zijn er nog 4 wachtenden achter u." (blijf altijd vriendelijk)
Nee jij dan met je gare bustopicquote:Op vrijdag 18 september 2009 18:58 schreef Remsjo het volgende:
TS faalt in het grappig overkomen.
En ook in z,n topic
Wat de neuk. Verwacht in principe alle reacties behalve deze.quote:Op vrijdag 18 september 2009 18:56 schreef Rosbief het volgende:
Mensen die het woord 'stelletje' gebruiken![]()
Inderdaad, met zijn blote borstquote:Op vrijdag 18 september 2009 19:00 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Nee jij dan met je gare bustopic
Kan er ook wel bij ja. Zelfde principe, goed irritant.quote:Op vrijdag 18 september 2009 18:57 schreef Sempiterna het volgende:
Wat nog erger is, en ja het gebeurt echt, is mensen die stil gaan staan vlak boven of onderaan een roltrap...
Goeie idd. Vaak op stations ook, gaan ze een halve meter buiten de uitgang lekker staan pratenquote:Op vrijdag 18 september 2009 18:57 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Hahaha die moet ik onthouden voor de volgende keer dat een josti bovenaan de roltrap stil gaat staan
Pardonquote:Op vrijdag 18 september 2009 19:46 schreef Robin__ het volgende:
Oh en waarom zei je niet gewoon 'pardon' dat werkt meestal ook en is niet zo horkerig
Minder dan 3 seconden, dat zeker.quote:Op vrijdag 18 september 2009 19:46 schreef Robin__ het volgende:
ik vraag me echt af hoeveel seconde het nou werkelijk geduurd kan hebben voor jij je stoere opmerking eruit gooide..
waren er maar meer mensen zoals jij trouwens.
Oh en waarom zei je niet gewoon 'pardon' dat werkt meestal ook en is niet zo horkerig
Of van die boeren of echtparen die met z'n 2en naast elkaar gaan staan op een roltrapquote:Op vrijdag 18 september 2009 19:15 schreef Sakura het volgende:
Of mensen die in een winkelcentrum plotseling stil gaan staan ergens midden op het pad
quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:04 schreef banaantjeEE het volgende:
Volgens mij durfde je helemaal niets te zeggen en ben je wenend naar buiten gelopen
Of condooms bij 80+ ers.quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:17 schreef MaGNeT het volgende:
Bij dat soort mensen leg ik altijd wat dure boodschappen in het karretje als ze even niet kijken.
Wat een goed idee!quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:17 schreef MaGNeT het volgende:
Bij dat soort mensen leg ik altijd wat dure boodschappen in het karretje als ze even niet kijken.
Ik wil niet discrimineren, maar verhoudingsgewijs zijn het toch wel heel vaak Aziaten (Chinezen vooral) die heel autistisch en schaapachtig de doorgangen blokkeren bij roltrappen, poortjes, winkel in- en uitgangen, treindeuren etc.quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:40 schreef Tahiti het volgende:
Herkenbaar, dat zijn dezelfde mensen als die bij het afstappen van een roltrap meteen gaan stilstaan om te kijken waarofdat ze nu heen moeten.
quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:42 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Ik wil niet discrimineren, maar verhoudingsgewijs zijn het toch wel heel vaak Aziaten (Chinezen vooral) die heel autistisch en schaapachtig de doorgangen blokkeren bij roltrappen, poortjes, winkel in- en uitgangen, treindeuren etc.
Vergeet ook niet de oude omaatjes die pas voor in de rij (al dan niet gemeend) op zoek gaan naar kleingeld en altijd tot de conclusie komen dat ze te weinig hebben. In veel gevallen wisten ze dat al wel, maar het is hun vooral te doen om de extra aanspraak met de kassamiep of eventuele andere supermarktbezoekers.quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:51 schreef Aaargh! het volgende:
Net als van die lui voor je bij de kassa die als ze klaar zijn uitgebreid het bonnetje gaan staan bestuderen, ipv. dat ze ff doorlopen. En o wee als ze een foutje vinden... gaan ze een half uur zitten zeuren met de kassamiep, die dan weer eerst de sleutel van de manager nodig heeft, etc. etc.
En dan gaat het om 10 cent ofzo (het rechtzetten van de fout kost al meer). Heb dan altijd de neiging om zo'n gast gewoon een euro in de klauwen te drukken: "hier heb je je centen, opschieten. Ik heb wel iets beters te doen dan rondhangen in de supermarkt."
Ze moeten gewoon een kassa maken voor mensen die geen bonuskaart, spaarzegels, koopzegels, flippo's, wuppies hoeven en die wel al eens eerder een PIN apparaat hebben bediend.
Het gaat om de onnozele, schaapachtige medemens.quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:54 schreef Boca_Raton het volgende:
Een heel topic over een paar seconden oponthoud in de supermarkt.
Niet iedereen is zo flitsend als jij zullen we maar zeggen. ONZIN dit zeg. Allemachtig!quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:57 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Het gaat om de onnozele, schaapachtige medemens.
Een fundamenteel probleem dat niet vaak genoeg aan de kaak gesteld kan worden.
Jij bent toch niet het meisje uit de OP die volledig terecht, terecht werd gewezen door TS?quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:58 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Niet iedereen is zo flitsend als jij zullen we maar zeggen. ONZIN dit zeg. Allemachtig!
Zeer zeker niet. Ik zeg altijd: "Sorry".quote:Op vrijdag 18 september 2009 21:00 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Jij bent toch niet het meisje uit de OP die volledig terecht, terecht werd gewezen door TS?
Maar stiekem wel een beetje onnozel in gelegenheden als supermarkten etc.?quote:Op vrijdag 18 september 2009 21:02 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Zeer zeker niet. Ik zeg altijd: "Sorry".
Nee... maar de humor ligt op straat en daar maak ik overal gebruik van. Je ziet pas wat er in de berm groeit als je wat gas terugneemtquote:Op vrijdag 18 september 2009 21:05 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Maar stiekem wel een beetje onnozel in gelegenheden als supermarkten etc.?
Hij's leuk!quote:Op vrijdag 18 september 2009 18:55 schreef Rasher het volgende:
[..]
"Een goedemiddag. Op dit moment zijn er nog 4 wachtenden achter u."
[..]
Ook mee eens. Toppunt vind ik wel 2 auto's (vaak afgeragde golfjes o.i.d.) die naast elkaar blijven staan op straat met een raampje open om te praten.quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:33 schreef Enfermera het volgende:
Terechte klacht.
Dit kan verder geschaard worden onder het onderwerp 'nutteloos stilstaan op de meest onhandige plekken als je iemand tegenkomt'. Wordt vooral gedaan door lelijke moeders met fietsen met teveel kinderzitjes.
Laatst ook nog. Aan de rand van een brugje en de weg die eraan grenst. 2 moeders, stilstaan, praten.
Is het echt ZO fokkin moeilijk om even op de stoep te gaan staan?![]()
![]()
![]()
Precies.. Wat dat betreft ben ik het wel eens met de campagne; onbewust worden we steeds asocialer.quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:48 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Ook mee eens. Toppunt vind ik wel 2 auto's (vaak afgeragde golfjes o.i.d.) die naast elkaar blijven staan op straat met een raampje open om te praten.
Het ergste is misschien nog wel dat veel mensen niet eens doorhebben hoe ontzettend irritant ze in de weg staan op stations, roltrappen, etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |