Wat ik dan weer wel cool van 'm vond, was dat 'ie daar dus ook nog moest spelen (in het voorprogramma van Jesse Malinquote:
De productie van Tim is niet zo best: die 'dunne' sound en die saus van galm. Da's inderaad bagger. Maar de nummers zijn brijlant: dat album moeten ze nou eens remixen naar Let It Be-standaard. Of zoals Pleased To Meet Me, dat was ook gelikt maar dan wél goed gedaan.quote:Hij werd trouwens kwaad dat ik Tim een goed album vond. Hij vond hetzelf bagger.
Ik was erbij en stond vooraan. Te ver vooraan het was één bak met geluid geen melodie in te ontdekken.quote:Op donderdag 24 september 2009 10:50 schreef schaap001 het volgende:
Hüsker Dü op Pinkpop in 1987
Ik sprak nog niet zolang geleden een dame die vertelde dat haar ouders haar hadden meegenomen naar deze PP editie toen ze 10 jaar oud was. Haar ouders wilden graag Hüsker Dü zien en zij heeft als klein meisje het hele optreden zitten huilen van de herrie.![]()
Mooi verhaal, wat jij, tong?
Turlijk mooiquote:
Metalheads, niggahz en mooiboysquote:Op donderdag 24 september 2009 19:31 schreef emokid het volgende:
Hoe kan iemand SRV niet goed vinden?
Waar zeg ik datquote:Op donderdag 24 september 2009 19:23 schreef Daywalk3r het volgende:
Haha Tong80 vind stevie ray vaughn niet goed. Dus heeft geen smaak! Doei!
quote:Op vrijdag 6 november 2009 02:47 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
ik vind het oprecht genant dat ik na circa 260 posts in dit topic nog moet plaatsen:
heb ik nog ergens op video, en op een gegeven kom ik door het beeld zeilen boven het dampende publiekquote:Op zondag 20 september 2009 00:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Beste pinkpop optreden ooit was van de UDS.
Filmpje ?
quote:Op vrijdag 6 november 2009 02:59 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
heb ik nog ergens op video, en op een gegeven kom ik door het beeld zeilen boven het dampende publiek
quote:Op vrijdag 6 november 2009 03:05 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
J. Mascis, Mike Watt, Jello Biafra. Hoezo no fun?
quote:Op vrijdag 6 november 2009 03:15 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Mr. fucking Mike Watt en zijn missende manne, omdat hij net als Tong80 in de marine zat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |