quote:
Haar look helemaal ja..quote:Op woensdag 16 september 2009 19:17 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik vind haar gezicht niet zo mooi, maar de look wel![]()
Dat er serieus mensen zijn die haar aantrekkelijk vinden.quote:
Dat zie je toch.quote:Op woensdag 16 september 2009 19:19 schreef Fascination het volgende:
[..]
Dat er serieus mensen zijn die haar aantrekkelijk vinden.
Och, als ze me een beetje ging lopen versieren zou ik ook geen nee zeggenquote:Op woensdag 16 september 2009 19:18 schreef Dqod het volgende:
[..]
Haar look helemaal ja..
Maar ik heb ook geen enkele moeite met haar gezicht![]()
Ik zou haar doen/geven
Doe's niet zo negatief u_uquote:Op woensdag 16 september 2009 19:19 schreef Fascination het volgende:
[..]
Dat er serieus mensen zijn die haar aantrekkelijk vinden.
quote:Op woensdag 16 september 2009 19:20 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Och, als ze me een beetje ging lopen versieren zou ik ook geen nee zeggen
Tis ook wel houding.
Oh boehoehoe, ik verbaas me er gewoon over.quote:Op woensdag 16 september 2009 19:20 schreef Dqod het volgende:
[..]
Doe's niet zo negatief u_u
Verschil in smaak moet er overigens ook zijn
Je moet ook niet alles serieus nemen wat ik zeg u_uquote:Op woensdag 16 september 2009 19:22 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oh boehoehoe, ik verbaas me er gewoon over.
quote:
Ik vind haar vrij mannelijk, niet echt mijn ding.quote:Op woensdag 16 september 2009 19:23 schreef Dqod het volgende:
[..]
Je moet ook niet alles serieus nemen wat ik zeg u_u
Nou ok, dat kan
Wie vind jij een echt mooie vrouw dan eigenlijk?
btw.. Kate Moennig vind ik niet per se mooi..
Meer gewoon sexy.. Wat JB al zei.. Houding and such
Hmmm androgynous vind ik nog wel sexy.. Butchy.. Nahhquote:Op woensdag 16 september 2009 19:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik vind haar vrij mannelijk, niet echt mijn ding.
Pff ik vind zoveel vrouwen mooi.
Hmmz, ik dacht dat ik die foto's van jou nog had maar ik kan ze niet meer vindenquote:Op woensdag 16 september 2009 19:10 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ja hoor
En waarom staan er hier altijd vruowen gepost waar ik niet op geil?
Nee, het fascineert me waarom mensen na tig pogingen nog steeds niet doorhebben dat het hier niet werkt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |