Je zag hem dus te laat.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:14 schreef lisaaaaa het volgende:
Gelukkig zag ik hem op tijd en moest ik hard remmen, maar vloog vervolgens wel van mijn scooter en heb aardig wat wonden opgelopen en mijn enkel is waarschijnlijk licht gekneusd.
Spoor die jongen op, laat hem getuigen en laat de politie de man opsporen...wie weet lukt het zo. Succes!quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:20 schreef lisaaaaa het volgende:
een jongen heeft toe staan kijken, waarschijnlijk dat ik hem nog kan opsporen.
en nee ik heb geen all risk verzekering..
en ik weet natuurlijk niet precies hoe hard ik ging, in ieder geval niet hard want mijn helm bijvoorbeeld is nog onbeschadigd.
maar als dat zo was, heb ik inderdaad te hard gereden
overstak, nouja van rechts kwam
+1quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:28 schreef Ex-Lekkerlander het volgende:
als de autobestuurder uit een uitrit komt is hij verantwoordelijk als hij de weg blokkeert voor jou waardoor je moet remmen en ten val komt.
Als hij vervolgens ook nog weg gaat zonder schadeformulieren in te vullen is het doorrijden na een ongeval.
Ik zou maar even naar de politie gaan als ik jou was
Daar komt wat meer bij kijken, de andere partij heeft zich op de hoogte gesteld van de situatie ter plekke en kon concluderen dat er verder geen hulp nodig was. Zo vlug mogelijk getuige aanspreken, om een schriftelijke verklaring vragen, en daarmee naar politie en verzekering.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:28 schreef Ex-Lekkerlander het volgende:
Als hij vervolgens ook nog weg gaat zonder schadeformulieren in te vullen is het doorrijden na een ongeval.
+1?quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:35 schreef Fatty het volgende:
[..]
+1
Hij komt uit uitrit, dus hij moet uitkijken of er niets aankomt.
Inmiddels zijn de regels veranderd. vroeger mocht je 30 in de stad nu 45 km dus TS hield zich keurig aan de snelheid.quote:
Als je 35/35 rijd hoef je niet hard te remmen...quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:14 schreef lisaaaaa het volgende:
Ik reed vanochtend door mijn straat op mijn scooter, ongeveer 35 kilometer per uur.
Vervolgens stak een auto ineens de straat over, hij kwam van rechts, maar uit een uitrit.
Gelukkig zag ik hem op tijd en moest ik hard remmen, maar vloog vervolgens wel van mijn scooter en heb aardig wat wonden opgelopen en mijn enkel is waarschijnlijk licht gekneusd.
Maar nu het probleem, mijn scooter heeft ook aardig wat schade opgelopen, de kappen en mijn uitlaat ook. Verder rijd hij nog wel.
De bestuurder van de auto stapte uit, en vroeg hoe het ging waarop ik antwoorde dat het wel ging maar dat ik pijn had. Hij hielp mij met mijn scooter optillen en zei vervolgens dat hij snel weg moest.
Toen heb ik zijn kenteken opgeslagen in mijn mobiel, doordat ik me bedacht dat het zijn fout was.
Verder heeft hij geen gegevens achter gelaten enz.
Ik vroeg mij nu dus af, kan ik nu de schade terugkrijgen?
Hij heeft me in principe niet geraakt, maar ik heb wel voor hem moeten uitwijken en ben vervolgens gevallen?
Daar zou ik overigens maar niet al te zeker van zijn.quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:20 schreef lisaaaaa het volgende:
mijn helm bijvoorbeeld is nog onbeschadigd.
Als die auto er "opeens" is dan let je niet goed op en anticipeer je niet goed op het overige verkeer...quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:14 schreef lisaaaaa het volgende:
geloof mij nu maar,
dat als je 35 rijd, en er opeens een auto voor je schiet op 2 meter afstand,
dat jij dan écht wel hard remt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |