Om die Kanye West uit te lachen, dat is de trend sinds die South Park aflevering. For real swa.quote:
Heb je het fragment gezien? Want ik kan me niet voorstellen dat je wat hij daar doet bewonderenswaardig gedrag vindt.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:22 schreef S.Seagal het volgende:
Kanye West.![]()
Teminste iemand die voor zijn mening uit komt en zegt wat hij vindt.
Nee, daar heb je gelijk in.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:27 schreef GladdeGerard het volgende:
[..]
Heb je het fragment gezien? Want ik kan me niet voorstellen dat je wat hij daar doet bewonderenswaardig gedrag vindt.
niet weten wie kanye west isquote:Op woensdag 16 september 2009 00:31 schreef DrDentz het volgende:
Ik volgde het moment live in mijn Taylor Swift fantopic.
Taylor Swift fantopic
Daar heb jij dan wel gelijk in. Maar als ik zie wat hij daar doet lijkt hij me totaal de weg kwijt.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:30 schreef S.Seagal het volgende:
[..]
Nee, daar heb je gelijk in.![]()
Maar ik haat het dat al die showbizz peeps altijd iedereen maar na praten en nooit zeggen wat ze denken.
Zoals acteurs die met elkaar werken. In interviews wordt er altijd gevraagd, "hoe was de samenwerking met brad pitt" .En dan het standaard antwoord, "ja geweldig, je ziet dat die man zoveel passie heeft en ik heb ook veel geleerd van hem, het was een eer om met hem te werken". Flikker toch op man
quote:Op woensdag 16 september 2009 00:59 schreef DrDentz het volgende:
Alsof die kerel zo bekend is. Ik dacht eerst ff dat het Jermaine Dupri was want die is net zo klein.
Eens.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:30 schreef S.Seagal het volgende:
[..]
Nee, daar heb je gelijk in.![]()
Maar ik haat het dat al die showbizz peeps altijd iedereen maar na praten en nooit zeggen wat ze denken.
Zoals acteurs die met elkaar werken. In interviews wordt er altijd gevraagd, "hoe was de samenwerking met brad pitt" .En dan het standaard antwoord, "ja geweldig, je ziet dat die man zoveel passie heeft en ik heb ook veel geleerd van hem, het was een eer om met hem te werken". Flikker toch op man
Het is gewoon onbeschoft als je andere mensen niet laat uitpraten. Zeker wanneer dat publiekelijk gebeurd. Maar dat fatsoen zal je moeder je vast niet bijgebracht hebben als je het probleem daarvan niet inziet.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:35 schreef Roscovitch het volgende:
Eh wats de probleem?Dat hij een sletje niet laat uitpraten dat een saai kutspeechje gaat doen, boeiend ofzo.
Het steekt elkaar aan he. Plus ze hebben dan weer iemand om belachelijk te maken. De media aandacht is erg overdreven, dat ben ik met je eens. De daaropvolgende photoshops daarentegen zijn dan weer geniaal.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:50 schreef Roscovitch het volgende:
Tuurlijk snap ik wel dat het niet klopt en zou ik het zelf niet doen, maar ik vind het ook niet schokkend ofzo, de rest van de wereld blijkbaar wel.![]()
Waarom zou je Kanye moeten kennenquote:Op woensdag 16 september 2009 01:01 schreef Seam het volgende:
[..]Erg triest hoor, fan zijn van Taylor Swift en niet weten wie Kanye is .
wel weten wie kanye west isquote:Op woensdag 16 september 2009 00:57 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
niet weten wie kanye west is
Tja, men gaat er zomaar van uit dat je iedere hiphopneger van tegenwoordig bij naam kent.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:58 schreef fathank het volgende:
[..]
Waarom zou je Kanye moeten kennen. Rappen kan ie niet, laat ie 't maar gewoon bij produceren houden en laat aub andere mensen rappen.
Het was een award voor de VIDEO. Het waren dan ook de Video Music Awards.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:04 schreef Smart_ass het volgende:
Och, het zegt ook wel iets over de kwaliteit van de hedendaagse muziek als zo'n kind als Taylor Swift wint.
Waarom neemt ze hem dan zelf in ontvangst en niet de 'producer' van de video?quote:Op woensdag 16 september 2009 13:14 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Het was een award voor de VIDEO. Het waren dan ook de Video Music Awards.
Weet ik veel.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:23 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Waarom neemt ze hem dan zelf in ontvangst en niet de 'producer' van de video?
WHATquote:Op woensdag 16 september 2009 13:21 schreef DrDentz het volgende:
Waarom al die maffe noord-amerikanen op YouTube met hun 'mening'?
Suburb whites die zich oprecht kwaad maken om de 'MTV Awards'.
So angry, so angry
Alsof mensen puur stemmen op de video. Natuurlijk niet.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:14 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Het was een award voor de VIDEO. Het waren dan ook de Video Music Awards.
Dan nog zegt het niks over de kwaliteit van de muziek, meer over de populariteit ervan. Dat zijn 2 losstaande dingen en doe niet of dat iets nieuws is want dat is inmiddels al jaren zo. Sla de Top 40 van de laatste decennia er maar op na. En dan nog nog, of je wel of niet iets kwaliteit vind is een mening.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:30 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Alsof mensen puur stemmen op de video. Natuurlijk niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |