FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Britse jongens slaan schedel man total los
Mekizondag 13 september 2009 @ 21:02
quote:
Steve Gator, een 26-jarige Engelsman, is door enkele tieners met zijn hoofd zo hard tegen het trottoir geslagen dat een groot deel van zijn schedel moest worden verwijderd. Op 15 januari werd hij aangevallen toen hij terugkwam van zijn werk. De tieners die Gator gruwelijk mishandelden, worden waarschijnlijk niet veroordeeld. De agressors zouden ruzie met hem hebben gehad over zijn neef.

Gator lag twee weken in coma. Ondertussen begonnen zijn hersenen op te zwellen, waardoor chirurgen noodgedwongen de voorkant van zijn schedel moesten verwijderen. Artsen vertelden zijn moeder Nina dat haar zoon nog maar 15 procent kans zou hebben om te overleven.

Moeite met praten

Een paar dagen later arresteerde de politie twee jongens die verantwoordelijk zouden zijn voor de mishandeling. Steve's linker hersenhelft is ernstig beschadigd, waardoor hij nu moeite heeft met praten. Ook zijn geheugen is ernstig aangetast. Gator heeft bovendien zijn baan moeten opgeven.

Volgens advocaten hebben ze nog meer bewijs nodig om de zaak verder te kunnen behandelen. ''Hoeveel bewijs hebben ze nog nodig?", spreekt Nina, de moeder van Steve, schande over de Engelse justitie. "Ik kan het niet geloven. Mijn zoon loopt met een half hoofd rond. Hij kan niet eens werken of rijden'', vervolgt Nina. "Er is absoluut niets wat zijn hersenen beschermt. Die zitten nu vlak onder de huid." (odbs)


Bij deze misdaad telt oog om oog tand om tand.
afschuwelijk....

Bron : HLN.BE
PiRANiAzondag 13 september 2009 @ 21:02
hier was al een topic over
PiRANiAzondag 13 september 2009 @ 21:03
Tieners slaan halve schedel Engelsman weg
Airlockerzondag 13 september 2009 @ 21:03
Ziek
Djahanizondag 13 september 2009 @ 21:05
quote:
Op zondag 13 september 2009 21:02 schreef PiRANiA het volgende:
hier was al een topic over
PiRANiAzondag 13 september 2009 @ 21:06
quote:
Op zondag 13 september 2009 21:05 schreef Djahani het volgende:

[..]
ik linkte
paddymaandag 14 september 2009 @ 10:09
quote:
Deze dus