abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72679628
Ik kom het zo vaak tegen dat het me al haast niet meer opvalt. Op mijn werk zie ik heel vaak mensen niet-Nederlands eten. Soms eet er een gyros, een ander luncht liever met paella. Het feit dat je met een Nederlands paspoort in je kontzak rondloopt, maar geen Nederlands eet is al erg genoeg.

Maar wat merkt mijn oog? Overal kom je groepen, variërend van 2 tot veel mensen tegen, die wél Nederlands lusten maar liever iets anders eten. Nu gaat het me niet om wát ze eten, dat zal me een worst wezen, maar dat ze buitenlands eten met elkaar in het algemeen. Of dat nou Arabisch, Turks, Russisch, Chinees of voor mijn part Mongools is.

Vandaag ook in de bus. Hele achterbank vol met een tiental Turkse meisjes die, natuurlijk hard smakkend en geluid producerend, lekker Turks aan het eten waren. Kan daar heel slecht tegen. Als je in Nederland woont behoor je een broodje kaas te eten, en groenten/aardappelen/vlees. Ook al vind je buitenlands eten lekkerder. Anders gewoon beboeten die handel.

Klacht,dus: zie TT.
Derevaun Seraun.
pi_72679654
_
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_72679657
Slotje.
  PR/Manusje van alles zaterdag 12 september 2009 @ 19:03:26 #4
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_72679672
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')