Mja, dat is dus het probleem; ik kijk altijd ff en dan is er niemand, en omdat er geen bots zijn peer je em dan ook na een paar seconden. Voor hetzelfde geld doet iemand 1 minuut later precies hetzelfde, etc. Ik ga nu overigens slapen, wellicht dat er morgen wat lui te treffen zijn =)quote:
Jawel, maar kan UT niet startenquote:
Hier werkt hij ook super op windows 7, bij XP was het bagger.quote:Op donderdag 17 september 2009 17:09 schreef Ezechielk het volgende:
Yeah, nu in Windows 7 draai, doet hij het weer. Nu eens kijken wat ik er nog van bak
Mits instagib is het geen probleemquote:Op donderdag 17 september 2009 19:36 schreef RickoKun het volgende:
dit is ook geen drol aan met telkens één en hetzelfde wapen, doe gewoon de originele ofzo
JAWEL DAT IS HET WEL!quote:Op donderdag 17 september 2009 19:37 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Mits instagib is het geen probleem
Weet niet of je Dualcore hebt, maar probeer dit anders is: http://rawrzone.net/skarry/ut99_files/Dualcore_UTFix.zipquote:Op dinsdag 15 september 2009 18:06 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Beetje laat, maar bij deze:
[ afbeelding ]
Alsof hij iets raars uit wil uitvoeren, maar kan niet vinden wat...
Quadquote:Op donderdag 17 september 2009 20:06 schreef Ballistic het volgende:
[..]
Weet niet of je Dualcore hebt, maar probeer dit anders is: http://rawrzone.net/skarry/ut99_files/Dualcore_UTFix.zip
Of clean je cache en probeer het dan opnieuw.
Zonder crack te spelen, en overal te downloaden.quote:Op donderdag 17 september 2009 21:30 schreef Loveless85 het volgende:
Issie ergens voor stuiver te downen? Of zonder crack online te spelen?
quote:Op donderdag 17 september 2009 21:48 schreef Loveless85 het volgende:
Ik ben al naar de winkel geweest,
Jep. Ik kan hem gewoon opstarten tenminste. Heb je een draaloze muis/toetsenbord?quote:Op donderdag 17 september 2009 21:48 schreef Loveless85 het volgende:
Ik ben al naar de winkel geweest, Install staat nu te draaien.
Doettie 't ook wel op Win7?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |