Dit is een buitenkraan (toch?quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:14 schreef jeroen25 het volgende:
Als het gebruik van water uit die kraan voor individueel gebruik niet in dat x bedrag is meeberekend dan is het niet vreemd dat ze die kraan op slot doen.
Hebben jullie individuele watermeters?
Vuilnisbakken stinken inderdaad. En als-ie niet geleegd is, hoe kan je hem dan schoonmaken?quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:03 schreef Deetch het volgende:
Nee. verder moeten mensen niet zo zeuren dat je kliko stinkt want dat hoort nou eenmaal zo.
Die kraan en slang zijn uitsluitend voor het gebruik door de VVE, niet door de leden ervan voor individueel gebruik. Nu zijn de kosten die je maandelijks betaalt inclusief de waterkosten voor het water dat gebruikt worden om het pand te onderhouden (en het groen dus). Als iedereen de sleutel kan krijgen, dan stijgt het watergebruik voor iedereen evenredig, terwijl niet iedereen er gebruik van maakt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:06 schreef CyclingGirl het volgende:
Ik vind het gewoon een vreemd iets. De enige die een sleutel hebben is 1 van de voorzitters van de VVE en een dame die ook in het gebouw woont. Ik weet wel dat hij met die waterslang de planten op de galerij van water voorziet enzo maar ik vind het een raar verhaal dat ik als lid van de VVE, ik betaal elke maand een x bedrag eerst moet "bedelen" om de sleutel en dan vervolgens de sleutel weer in de brievenbus moet gooien.
Maar die vuilnisbakken zijn toch gewoon "verbonden" aan het appartement en niet aan het mensje in het appartement? Dus zou TS gewoon met de kraan van de VVE de bakken mogen reinigen?quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:42 schreef error_404 het volgende:
VVE = vereniging van eigenaren, dat wil dus zeggen dat alle eigenaren dezelfde rechten hebben. Jij hebt dus zeker recht om de sleutel te krijgen. Echter, je mag de kraan (die blijkbaar voor het gebouw als geheel is) niet voor prive-doeleinden gebruiken.
Je hebt dus eigenlijk niets aan de sleutel.
Maar ja, billikheid, redelijkheid, als iedereen vindt dat je kliko stinkt, moeten ze ook niet zo zeiken dat je die kraan niet mag gebruiken.
Persoonlijk zou ik no-way zelf 2 trappen op en neer gaan voor emmers water, omdat anderen mij kliko vuil vinden.
Zonder de statuten van de VVE van TS te kennen kun je dat niet zo stellen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:42 schreef error_404 het volgende:
VVE = vereniging van eigenaren, dat wil dus zeggen dat alle eigenaren dezelfde rechten hebben. Jij hebt dus zeker recht om de sleutel te krijgen. Echter, je mag de kraan (die blijkbaar voor het gebouw als geheel is) niet voor prive-doeleinden gebruiken.
Je hebt dus eigenlijk niets aan de sleutel.
De vuinisbakken zijn idd verbonden aan het appartement, het reinigen zal dus voor rekening van de appartementseigenaar zijn. Maar dat zegt natuurlijk niets over de kraan en het privegebruik ervan.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:46 schreef Keltie het volgende:
[..]
Maar die vuilnisbakken zijn toch gewoon "verbonden" aan het appartement en niet aan het mensje in het appartement? Dus zou TS gewoon met de kraan van de VVE de bakken mogen reinigen?
Lees dan ook even mijn reactie; ik zeg nergens dat TS zonder meer de kraan mag gebruiken....quote:Op vrijdag 11 september 2009 11:35 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Zonder de statuten van de VVE van TS te kennen kun je dat niet zo stellen.
Iedere eigenaar zal een stem in de ledenvergadering hebben.
Maar dat wil niet zeggen dat iedereen ten alle tijden ongehinderd gebruik mag maken van eigendommen van de VVE mits het voor VVE doeleinden gebruikt wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |